• Post 130.8.2011, 20:31:05Dzień dobry, mam pytanie związane z ratami, mianowicie w sieci sklepów euro AGD nabyłem na raty telewizor które kredytował mi bank SYGMA. Minął ponad miesiąc i nie dotarły druki do spłaty pod mój adres korespondencyjny, lecz jak w umowie przkazało , dokonałem wpłaty na wymieniony numer konta w umowie i DALEJ OCZEKUJE NA DRUKI, A NAWET PODJAŁEM SIE PRUBY KONTAKTU TELEFONICZNEGO Z BIUREM OBSŁUGI W WYŻEJ WYMIENIONYM BANKU, LECZ BEZ POWODZENIA ... WIĘC JAK TO BEDZIE DALEJ WYGLĄDAŁO, JAK DŁUGO TRZEBA OCZEKIWAĆ NA DRUKI ?????????? Z GÓRY DZIĘKUJE ZA UŚWIADOMIENIE MNIE W JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWYM DLA PANSTWA CZASIE .
  • Post 215.11.2011, 20:28:47Dzień dobry, pozostało mi pare rat do spłaty kredytu, chce je spłacić w całości, jak to zrobić? kto ma wyliczyć sumę i gdzie wystosować taką prośbę?
  • Post 323.5.2013, 21:12:01Dzień dobry, mam pytanie związane ze spłatą pożyczki, mianowicie w sieci sklepów euro AGD w Opolu nabyłem na raty telewizor który kredytował mi bank SYGMA. Pożyczkę już spłaciłem ,ostatnia rata 20 maja, czy otrzymam pismo od banku ,że jest już wszystko spłacone?

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.