• Post 114.4.2015, 13:52:12Witam śledzę tematy na tym oraz innych forach, portalach biznesowych. Wszędzie jest lament, bo ludzie nie mają na spłatę swoich kredytów, co gorsza hipotecznych, a jak wiadomo bez domu ciężko żyć. W związku z czym mam pytanie czy ktoś słyszał o jakiś planach lub instytucjach Państwowych, które pomogą pomóc ludziom w tak trudnej sytuacji i nie oszukujmy się często bez wyjścia, bo takich ludzi jest już w Polsce kilka milionów, a jeśli to będzie bo przecież koszty życia cały czas rosną, a to prowadzi a raczej odbija się na spłatach kredytów, jeść trzeba ludzie mają na ratę biorą więc pożyczkę, której nie są po czasie również spłacić - do tego dochodzą nie przewidywane wydatki i zanim się obejrzą są już w pętli kredytowej. Jakie jest rozwiązanie dla takich osób nie małej części narodu?
  • Post 214.4.2015, 13:57:44Co najlepsze cały czas słuchać szum o ratunku dla frankowców, a to naprawdę niewielki ułamek problemu, bo ludzie - Polacy są ostro zadłużeni i co gorsza są to ludzie młodzi, którzy powinni nakręcać gospodarkę, a nie mogą tego robić bo trzeba płacić ratę kredytu to prowadzi również do eliminacji polskich przedsiębiorstw, które nie generują sprzedaży, bo zamiast klient zostawić pieniądze w sklepie, dając zarobić hurtowni, producentowi zostawia je do banku, ten pieniądz w znacznej części co najlepsze nie zostaje nawet w kraju. Taki prosty system prowadzi do zadłużenia i pogłębienia się klasy niższej ( średniej w Polsce brak ).
  • Post 314.4.2015, 14:00:44Powiedzmy sobie szczerze, znaczna część osób jest na łasce banków, które jako Pan i władca decydują o życiu w Polsce klienta poprzez rozłożenie na mniejsze raty, problem w tym, że nie zawsze jest to możliwe z powodu często już wykorzystanego maksymalnego okresu spłaty. Można również ratować się żyrantami czy zabezpieczeniem. W przypadku kredytów hipotecznych mogą często dołączyć dodatkowe osoby do kredytu zwiększając zdolność kredytową otrzymując większy kredyt na spłatę bieżących zadłużeń.
  • Post 414.4.2015, 14:03:23Napisałeś to co każdy wie, bądź mądrzejszy od wiecznych narzekaczy i napisz jak to rozwiązać. Trzeba również powiedzieć, że często gra jest nie warta świeczki, bo jak nie masz teraz na raty to nie będziesz mieć i w przyszłości i skończy się to windykacją, niektóre jak KRUK rozkładają zadłużenie na raty ale to kolejne koszty i w rzeczywistości spłacamy tyle co w pożyczkach pozabankowych.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.