• Post 14.1.2015, 16:48:44Czy pracując w firmie provident można konkretnie zarobić? Ludzie tutaj piszę że praca ok ale tylko jako dodatkowa bo ciężko zarobić więcej niż najniższa krajowa w co osobiście wątpię jaka jest prawda?
  • Post 24.1.2015, 16:48:52Pracowałam dwa lata jako przedstawicielka providenta, po pierwsze to nie prawda jest ze mozesz to traktowac jako dodatkowy dochod ale podstawowy! Pracujesz na umowe-zlecenie wiec nie ma zadnych wyznaczonych dni itd. W kazdy weekend odbierasz raty, jezeli klient nie placi to jestes stratny dojazd ale to jest srednio 10% klientow wiec nie ma tragedii. Ogolnie praca przedstawiciela jest kojarzona z akwizytorem, ktorego kazdy chce zabic po otwarciu drzwi. Totalna bzdura - w 2 letniej karierze :) spotkalam sie z kilkoma przypadkami wylacznie wulgarnosci w stosunku do mojej osoby, obecnie pracuje w biurze kredytowym i tam dopiero mozna zobaczyc wscieklych rzucajacych wszystkim co pod reka ludzi.. Dwa to nieprawda jest ze zostajesz zrzucony na głęboką wodę. Ja otrzymałam baze klientow po przedstawicielu ktory zrezygnowal nie byla ona duza bo tygodniowe zarobki wynosili srednio 100zl ale juz po roku mojej pracy ( i tu faktycznie rozreklamowanie na wlasna reke jest bardzo pomocne aczkolwiek ja opieralam sie glownie na poczcie pantoflowej ) miesieczne zarobki przekraczaly 2000zł pozniej spadly do 1500zł.
  • Post 314.4.2015, 23:38:33Opinie na temat pracy w firmie Provident dodajmy w tym poście: http://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/jak_wyglada_praca_przedstawiciel_provident_opinie

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.