• Post 116.7.2015, 20:08:11Zestawienie obejmuje firmy, które udzielają pożyczkę w domu klienta czyli tzw. obsługa z przedstawicielem.
 • Post 216.7.2015, 20:25:23

  Pożyczka Optima

  Pożyczka udzielana z obsługą w domu klienta oferowana przez firmę Optima nazywa się Comfort. Pożyczka jest spłacana w ratach tygodniowych, a ich ilość zależy od kwoty pożyczki. Raty odbiera pracownik firmy Optima w domu klienta, dostarcza również gotówkę oraz umowę do podpisania. Można więc nazwać tę pożyczkę Optima, pożyczką bez wychodzenia z domu. Nowy klient może otrzymać pożyczkę Optima do 4000 zł jeśli dysponuje dochodami, które pozwolą na spłatę rat. Klient jest również sprawdzany w bazach BIG jednak każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie przez pracownik firmy Optima. Procedura wnioskowania oraz otrzymania pożyczki nie jest automatyczna, co może być zaletą dla większości osób, które w innych firmach takich jak np. Zaimo otrzymały odmowę automatycznie. Dużym udogodnieniem jest oświadczenie o dochodach dla pożyczek do 800 zł. Firma Optima akceptuje większość dochodów otrzymywanych na podstawie umowy zlecenie czy umowy o dzieło. Stali klienci mogą liczyć na niższe opłaty za pożyczkę, natomiast obecnie firma Optima przygotowała promocję dla wszystkich klientów, dzięki której można zyskać nie płacąc do 4 rat. Pożyczki Optima udzielane na okres od 20 do 70 tygodni. Minimalna kwota pożyczki wynosi 200 zł, maksymalna 10000 zł dla stałego klienta.
 • Post 316.7.2015, 20:41:27

  Pożyczka Provident

  Provident to największy gracz w branży pożyczek pozabankowych na Polskim rynku. Kluczowym produktem firmy Provident jest oczywiście pożyczka z obsługą domową czyli przedstawicielem. Klient może wybrać rodzaj rat: tygodniowe lub miesięczne, które będzie odbierał pracownik firmy Provident, wcześniej dostarczający nam gotówkę oraz umowę pożyczki do podpisania w domu. Podstawa różnica przy wyborze rat to maksymalna kwota pożyczki, ale wyłącznie dostępna dla stałych i najlepszych klientów firmy, bowiem pożyczka w ratach tygodniowych może wynosić 10000 zł, a w ratach miesięcznych maksymalnie 8000 zł. Maksymalna ilość raty miesięcznych wynosi 12, a tygodniowych 90. Wybierając raty tygodniowe w firmie Provident możemy skorzystać z dodatkowe ubezpieczenia medycznego, opłata w wysokości 2 zł zostanie doliczona do każdej raty pożyczki. Jako, że firma Provident podchodzi do każdego klienta i jego sytuacji indywidualnie na próżno szukać żelaznych zasad udzielania pożyczki. Nie można wykluczyć osoby ze zła historią w BIK jak i osiągającej dochody np. z tytułu umowy o dzieło. Firma Provident pracuje przez siedem dni w tygodniu od godziny 7 do 21.
 • Post 417.7.2015, 00:34:02

  Pożyczka Bocian

  Zawsze opisując dany produkt, jest przedstawiana przede wszystkim oferta tymczasowa i tak jest w przypadku firmy Bocian Pożyczki, ponieważ firma poszukuje chętnych do podjęcia dodatkowej pracy w udzielaniu pożyczek gotówkowych czyli takich jak opisane w tym wątku. Więcej na temat pracy w firmie Bocian Pożyczki można znaleźć w specjalnie założonym temacie dla firmy. Pożyczka z dostawą do domu dla nowego klienta nie może przekroczyć 2000 zł. Stali klienci mogą liczyć na kwotę 6000 zł dostarczoną do domu przez przedstawiciela firmy Bocian Pożyczki. Pracownik nie tylko dostarcza nam gotówkę oraz umowę do domu, ale również odbiera raty tygodniowe, ponieważ tylko takie oferowane są przez firmę Bocian Pożyczki. Okres spłaty zależy od klienta oraz wysokości udzielonej pożyczki. Minimum 18 rat, maksymalnie 62 raty tygodniowe. Pożyczki udzielane są osobom w wieku od 18 do 75 lat. Bocian Pożyczki obsługują klientów przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, w sobotę od 9 do 18, a w niedzielę od 9 do 16 godziny. Firma Bocian wymaga stałego źródła dochodu, akceptuje różne formy umów oraz źródła otrzymania wynagrodzenia, podobne podejście firma stosuje do wpisów w BIK oraz BIG, ponieważ każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie.
 • Post 528.7.2015, 14:41:37

  Pożyczka Eurocent

  Osoby szukające firmy udzielającej pożyczek z Polskiego kapitało powinny wybrać Pożyczkę Eurocent. Wrocławska Firma udziela pożyczek w domu od kwoty 100 do 10000 zł. Spłata pożyczki w ratach tygodniowych, po które przychodzi przedstawiciel firmy Eurocent. Pracownik również przyniesie gotówkę do domu oraz umowę. Pożyczkę spłacamy od 34 do 75 tygodni zależnie od wybranej kwoty. Eurocent wymaga zaświadczenia o dochodach, druk można pobrać ze strony internetowej firmy. Niestety firma nie należy do kategorii pożyczek w 15 minut, bowiem na dostarczenie gotówki w tym rozpatrzenie wniosku trzeba czekać nawet 48 godzin. Eurocent sprawdza klientów w BIK jednak nie jest to decydujący czynnik wpływający na otrzymanie lub odmowę pożyczki pozabankowej z przedstawicielem. Ważne: Eurocent wymaga dwóch dokumentów tożsamości. W przypadku pożyczki w domu, przedstawiciel eurocent sprawdza wszystkie dokumenty oraz zaświadczenia w domu.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.