• Post 120.6.2011, 13:17:47Orientujecie się jak jest z pożyczkami w vw banku, mam auto vw w leasingu i mialem problemy z płatnościami
  • Post 215.11.2014, 21:15:28Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym w Volkswagen Banku skorzystać mogą z oferty pod nazwą ?Kredyt Plus?, dostępnej dla osób fizycznych, które chciałyby pozyskane tą drogą środki przeznaczyć na jednorazowe wydatki i chwilowe podreperowanie domowego budżetu lub też  sfinansować kredytem większe, jednorazowe wydatki. Kredyt jest udzielany w wysokości od 3000 PLN aż do 50000 PLN, co sytuuje ofertę Volkswagen Banku mniej więcej pośrodku stawki podobnych produktów kredytowych na polskim rynku finansowym, jeśli chodzi o wielkość dostępnych sum. Spłata zadłużenia następuje w miesięcznych ratach i rozłożona może zostać na okres od 3 aż do 72 miesięcy, zatem na uregulowanie naszego długu możemy mieć nawet 6 lat, dzięki czemu oferta zdecydowanie zyskuje na atrakcyjności. Bank nie będzie wymagał od nas jednoznacznego określenia celu, na jaki zamierzamy przeznaczyć środki ani też przedstawiania poręczycieli czy zabezpieczeń spłaty długu. Musimy jednak zaświadczyć, iż dotychczas terminowo spłacaliśmy wszelkie nasze zobowiązania, gdyż tylko wówczas bank pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek. Obligatoryjne jest także ubezpieczenie spłaty kredytu, przy czym każdorazowo zapewniana jest ochrona obejmująca poważną chorobę, zgon oraz trwałą i całkowitą niezdolność do wykonywania pracy zarobkowej. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę jest stosunkowo nieskomplikowana i nie trwa długo, co pozwala na szybkie i proste otrzymanie środków na konto. Wystarczy, że zadzwonimy na bankową infolinię, umówimy się doradcą i własnoręcznie wypełnimy wymaganą pulę dokumentów, którą możemy zarówno przekazać konsultantowi bankowemu, jak też osobiście dostarczyć do placówki banku.
        Volkswagen Bank może poszczycić się najbardziej atrakcyjną na rynku ofertą kredytu gotówkowego, jeśli chodzi o wysokość prowizji, pobieranej za udzielenie środków, gdyż wynosi ona zaledwie 1% sumy, o jaką wnioskujemy. Zdecydowanie mniej korzystnie wygląda natomiast kwestia oprocentowania pożyczonych środków, które uzależnione jest bezpośrednio od długości okresu kredytowania oraz od tego, czy wcześniej korzystaliśmy już z oferty Volkswagen Banku. Dotychczasowi klienci mogą liczyć na niewielkie preferencje przy pozyskaniu środków, natomiast roczne oprocentowanie nominalne kształtuje się na poziomie od 9,95% do 16,95%. Należy zaznaczyć, iż dotyczy ono zmiennej stopy procentowej, natomiast realna wysokość odsetek płaconych w skali roku przekracza 20% sumy kredytu. Występując z wnioskiem o kredyt gotówkowy, należy pamiętać również o uregulowaniu jednorazowej wstępnej opłaty przygotowawczej za rozpatrzenie naszej aplikacji, która wyniesie 50 PLN.
        Składając wniosek, będziemy musieli dostarczyć bankowi określoną pulę wymaganych dokumentów, w której znajdzie się dowód tożsamości (może to być np. Paszport), potwierdzenie danych personalnych współmałżonka (jeśli jesteśmy w związku małżeński, nie możemy zaciągnąć kredytu na własną rękę bez jego zgody) oraz kserokopia 3-miesięcznej historii operacji na naszym koncie osobistym, na które wpływa nasze wynagrodzenie za pracę, w przypadku jeśli konto to posiadamy w innym banku niż Volkswagen. Wpisując we wniosku kredytowym informację o naszych dochodach, możemy uwzględnić nie tylko wynagrodzenie za pracę na etacie, ale również dochody z tytułu renty lub emerytury, a jeśli wykonujemy wolny zawód ? zeszłoroczne zeznanie podatkowe, które stanowić będzie potwierdzenie otrzymywanych przez nas zarobków albo też umowę cywilnoprawną bądź kontraktowa, w ramach której jesteśmy zatrudnieni. O kredyt starać się mogą także osoby prowadzące działalność gospodarczą, która jednak musi posiadać historię przynajmniej 12 miesięcy, ponieważ w tym przypadku również musimy dołączyć do wniosku kredytowego nasze zeszłoroczne zeznanie z Urzędu Skarbowego.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.