• Post 112.7.2015, 12:04:43Witam czy można otrzymać pożyczkę provident z obsługą w domu 2000 zł w niedziele? Czy będą akceptować różne źródła dochodów, pytam bo pracuje w kilka miejscach na różne umowy i pobieram dodatkowo świadczenia.
 • Post 212.7.2015, 12:05:23Witaj pracują do 15 w niedziele i bez problemu przedstawiciel przyjdzie dzisiaj do ciebie.
 • Post 31.8.2015, 23:57:13Firma Provident pracuje codziennie od 7 do 21 na pożyczkę na konto czyli z pakietu przelew nie ma szans, ponieważ na przelew czeka się do kilku dni, a sam Provident zastrzega sobie 7 dni. Jedynym rozwiązaniem jest pożyczka w domu, pod warunkiem, że przedstawiciel będzie dysponował gotówka oraz umową w co wątpię, bo skoro mają swoje biura w danym mieście dla pracowników to podejrzewam, że tam jest wszystko przygotowywane i dostarczane, chociaż obecnie biura w niedziele są otwarte, więc szansa jest, ale jak już wspomniałem pożyczka z Provident jedynie w domu. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad konkurencją Zaimo oraz produktem firmy Provident pożyczki hapi, warto sprawdzić na stronie systemów bluecash swój bank czy w ogóle księguje w niedziele jeśli tak to próbuj w Zaimo lub Hapi pożyczki - obie firmy polecane na forum z przewagą hapi, bo ma możliwość przesunięcia rat, z drugiej strony w Zaimo otrzymasz natychmiast decyzję. Poczytaj na temat tych pożyczek na forum.
 • Post 42.8.2015, 00:00:57Spróbuj w Zaimo jak się nie uda to wnioskuj w Hapi pożyczki. Mam tylko nadzieje, że nie masz rachunku w SKOK bo z pożyczki nici, w Zaimo musisz przebywać na terenie polski żeby móc wnioskować o pożyczkę, nie jeden klient się rozczarował, ale tak jest. W hapi oraz zaimo całkowicie bez zaświadczeń podajesz dochody na oświadczenie, obie firmy sprawdzają BIK oraz rejestr dłużników. Tak na dobrą sprawę to za wiele się nie różnią.
 • Post 529.11.2015, 07:37:15Hapi jest znacznie tańszą pożyczką od Zaimo oraz podaje oficjalnie koszty pożyczki, a w zaimo nie wiadomo tak naprawdę. Stawiam na Hapi, ale nie ograniczaj się wyłącznie do tych firm bo i tak nei masz nigdy gwarancji, że pożyczkę dostaniesz w niedziele.
 • Post 66.12.2015, 08:12:10Wracając do firmy Provident ile może dostać nowy klient przy stałym dochodzie 1900 zł netto miesięcznie? Czy kwota 5000 zł na okres 2 lat jest możliwa? Czy można podrzucić link do procedury weryfikacyjnej klienta? Czy Provident dzwoni do pracy, nie ukrywam, że chciałbym tego uniknąć. Pożyczka w domu odpada całkowicie. Czy z zaświadczeń wystarczy umowa o pracę oraz trzy ostatnie wyciągi z konta?
 • Post 717.3.2019, 18:01:44Szybka pożyczka w niedziele

  Gdzie w niedziele dostane kredyt lub pożyczke

  Pożyczka provident w niedziele

  Chwilowki otwarte w niedziele

  Chwilowki czynne w niedziele

  Niedziele bank

  Vivus pożyczka w niedziele

  Hapi pożyczka w niedziele

  Pożyczka provident niedziela

  Czy profi credit pracuje w sobote i niedziele

  Konsultanci z provident w niedziele dzwonic mozna

  Bocian pożyczka w niedziele

  Pożyczka przez internet w niedziele

  Pożyczka zaplo w niedziele

  Pożyczka bez zaswiadczen niedziela

  Bocian pożyczki w niedziele

  Pożyczka provident
  Mateusz

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.