• Post 18.8.2011, 06:34:21Witam ile maksymalnie mogę dostać pożyczki w PKO SA pracuje w budżetówce
  • Post 28.8.2011, 06:35:16PKO posiada różnorodne produkty kredytowe, zapewne piszesz o max pożyczce, której maksymalna kwota wynosi 20,000zł Pozdrawiam
  • Post 321.4.2012, 17:36:47Witam. Czy mozna dostać pożyczkę na dowod osobisty?
  • Post 415.11.2014, 21:13:54W aktualnej ofercie bank Pekao SA proponuje swym obecnym oraz potencjalnym klientom Pożyczkę Ekspresową, która obecnie w ramach oferty promocyjnej nie jest obciążona prowizją. Bank zapewnia również ze swej strony, iż procedura uzyskania pożyczki zawiera minimum formalności, zaś decyzja kredytowa przekazywana jest wnioskodawcy jeszcze tego samego dnia, w którym złoży on aplikację. Propozycja Pekao SA jest atrakcyjna w porównaniu z podobnymi ofertami produktów kredytowych, dostępnymi na naszym rynku usług finansowych z uwagi na fakt, iż ubiegając się o kwotę aż do 100000 PLN (co samo w sobie zdarza się w naszych bankach rzadko, z reguły maksymalna kwota pożyczki gotówkowej nie przekracza 50000-60000 PLN) nie musimy ustanawiać żadnych dodatkowych zabezpieczeń spłaty zadłużenia ani też ustanawiania poręczycieli. Ponadto maksymalny możliwy okres kredytowania wynosi aż 6 lat. Aby uzyskać pożyczkę, złożyć musimy wniosek kredytowy razem ze stosownymi dokumentami - w tej sprawie można albo odwiedzić osobiście jeden z oddziałów banku bądź agencję czy placówkę partnerską, albo też skorzystać z bezpłatnej bankowej infolinii telefonicznej. Innym sposobem jest droga najprostsza i najdogodniejsza, gdyż dostępna przez całą dobę z dowolnego miejsca, za pośrednictwem internetowego systemu bankowości Pekao24. Samo uzyskanie środków nie wymaga otwarcia rachunku osobistego Eurokonto, jednak jego założenie może nam znacznie ułatwić terminową spłatę zadłużenia, gdyż wówczas środki przeznaczone na spłacenie kolejnych rat pożyczki będą pobierane automatycznie przez bank z naszego rachunku.
        Każdy, kto wcześniej korzystał z usług banku Pekao SA, do uzyskania pożyczki gotówkowej będzie potrzebował wyłącznie dowodu osobistego. Po odwiedzeniu bankowej placówki albo umówieniu się na spotkanie z doradcą (od niedawna zrobić to można również, wysyłając SMS na numer banku) oraz po pozytywnym rozpatrzeniu i analizie naszego wniosku, musimy wyłącznie podpisać umowę i jeszcze tego samego dnia liczyć możemy na otrzymanie przyznanych środków. Osoby, które nie były dotąd klientami Pekao SA, oprócz dowodu będą musiały dostarczyć do banku także zaświadczenie o wysokości otrzymywanych zarobków, które wydaje zakład pracy, a w przypadku otrzymywania dochodu z innych źródeł - jakikolwiek dowód pozyskiwania danego dochodu. Pośród możliwych źródeł bank wymienia tutaj zarówno transfery (renty i emerytury), jak też działalność gospodarczą bądź rolniczą. W tym ostatnim przypadku listę wymaganych dokumentów, potwierdzających nasze zarobki, będziemy musieli jednak osobiście ustalić z pracownikami banku. Ubezpieczenie spłaty zadłużenia jest w Pekao SA kwestią fakultatywną, jednak skorzystanie z takiej opcji poprzez złożenie stosownej deklaracji już na etapie wnioskowania o pożyczkę, umożliwi nam obniżenie oprocentowania obowiązującego przez cały okres kredytowania. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje śmierć pożyczkobiorcy, jego całkowitą i trwałą niezdolność do pracy zarobkowej, jak również czasową niezdolność do pracy, jej utratę oraz poważne zachorowanie. Kwota składki ubezpieczeniowej zostaje przez bank skredytowana i spłacana jest następnie przez dłużnika razem z miesięczną ratą pożyczki. Przystąpienie do ubezpieczenia nie wymaga natomiast ponoszenia dodatkowych opłat.
        W przypadku, kiedy zdecydujemy się dodatkowo ustanowić zabezpieczeni spłaty naszego długu, liczyć możemy na znacznie wyższą maksymalną kwotę pożyczki, która wynieść może nawet 200000 PLN. Oferta taka jest dostępna, o ile zastosujemy zabezpieczenie płynne, natomiast w przypadku hipoteki maksymalna kwota pożyczonych środków może osiągnąć wysokość 150000, zaś przy wyborze opcji zastawu rejestrowego lub przewłaszczenia środka transportu nasz wniosek maksymalnie opiewać może na kwotę 100000 PLN. Warto zauważyć, iż bank Pekao SA posiada bardzo korzystną ofertę pożyczek pod względem wysokości ich oprocentowania. Realna stopa oprocentowania w skali roku nie przekracza 16%, natomiast przykładowo przy wniosku na kwotę 10000 PLN i okresie spłaty 5 lat realna stopa procentowa per annum wyniesie zaledwie 12,38%.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.