• Post 125.2.2015, 21:24:44Jestem z Gorzowa Chce kupic tanie auto na dojazdy do fabryki w tym celu potrzebuje niewielkiej pozyczki 2000 zł na okres 1 roku.Obecnie zatrudniony na umowe o dzieło ale po zmianie pracy umowa o prace. Niestety jestem w biku co przekresla moją zdolnosc kredytowa zreszta sprawdzalem w dwoch bankach w Gorzowie i wszędzie odmowa.
  • Post 225.2.2015, 21:44:00najtaniej wyjdzie provident na konto potem bocian tylko bez przedstawiciela oczywiscie.
  • Post 329.7.2015, 19:17:12Pożyczka 2000 zł Provident na konto faktycznie to jedna z tańszych pożyczek na rynku, podobnie jak oferta firmy Bocian, bo nie można zapominać o tej firmie, która ma również dobrą ofertę pożyczkową. Wracając jednak do firmy Provident to należy rozróżnić czy to ma być pożyczka na konto ze spłatą w ratach tygodniowych czy miesięcznych jest to istotny chociażby z powodu opcjonalnego ubezpieczenia medycznego, które kosztuje 2 zł tygodniowo więc warto to wykorzystać. Poza tym w pożyczce tygodniowej klient ma do wyboru spłatę rat w domu u przedstawiciela Provident, otrzymując pożyczkę przelewem na konto. Naturalnie taka forma pożyczki jest droższa od klasycznego pakietu przelew, ale tańsza od pożyczki elastycznej czyli z obsługą domową. Taka alternatywa, pośredni produkt. Odnośnie umowy o pracę to Provident akceptuje praktycznie każdy dochód i nie jest tutaj żadnym wyjątkiem z branży pożyczkowej pozabankowej, więc osoby pracujące na umowy o dzieło czy zlecenie nie mają podstaw do obaw, natomiast Provident sprawdza klienta w rejestrze dłużników KRD i jeśli trafił tam za niespłacone pożyczki to wiadomo jaka będzie decyzja. Największym minusem Providenta w kwestii pożyczek pozabankowych jest oczywiście szybkość, bo na przelew można czekać do 7 dni, w praktyce wygląda to szybciej, ale taki termin zastrzega sobie Provident. Min. dlatego została utworzona specjalnie szybka pożyczka Hapi, która została już szczegółowo opisana na forum i raczej kierowałbym Ciebie w tę stronę. Więcej na temat pożyczki 2000 zł z firmy Provident znajdziesz w tym linku:
  • Post 41.12.2015, 02:40:59nie jest najtańszą wg. ostatniego rankingu bocian pożyczki wyszedł taniej, ale nie pamiętam czy dla kwoty 2000 zł. Na pewno porównanie dotyczyło pożyczek na konto.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.