• Post 12.7.2013, 17:41:08Witam jak większość na tym forum, szukam rozwiązania a konkretnie konsolidacji dwóch kredytów co można zrobić? Chciałbym zamienić w jeden kredyt i mieć wszystko gdzieś bo już spać przez to nie mogę.. Co robić?
 • Post 22.7.2013, 17:41:50Witaj a ile masz opóźnień w BIKU bo ludzie lamentują i cudują nie wiedząc kompletnie o co chodzi z tym BIKiem masz pobrany raport?
 • Post 32.7.2013, 17:43:24Powiem Ci tak: Jak masz opóźnienia z płatnościami z tytułu rat powyżej 60 dni to zapomnij o konsolidcji i kredytach w bankach przez 5 lat. Jedyny ratunek skok ale to też zaczyna padać, podobno mają dostać dofinansowanie z banku amerykańskiego ( inaczej padną - głośno było ostatnio o tym, poczytaj newsweeka jest tam cały art na ten temat )
 • Post 42.7.2013, 17:50:20Problem jest bardziej złożony niż większość z Was myśli. Nie prawdą jest, że nie ma ratunku. Po pierwsze dysponujesz zabezpieczeniem? Jeśli tak to uwierz mi, że znajdziesz kredyt nawet mimo 90 dni opóźnień w BIK! Druga sprawa skok skokowi nierówny i trzeba to jasno zaznaczyć i nie wrzucać do jednego wora. Są skoki, które udzielają milionowe kredyty osobom z zajęciem komorniczym ( np, skok wołomin - kasa spółdzielcza ) I jeżeli ktoś zaprzeczy to podam nr. księgi wieczystej jako dowód bo skok wpisał się na hipotekę jako wierzyciel. Po drugie praca, musisz wykazać, że nową ratę będziesz mógł spłacać. Pierwsze przykazanie kredytobiorcy: LUDZIE POZBYWAJCIE SIĘ KREDYTÓWEK! Na Twoim miejscu zacząłbym rozmowy z WBK i dopiero szukał w SKOK. Spokojnie banki zaczną konsolidować kredyty bo jest kocioł straszny w Polsce, dzisiaj rozmawiałem z ludźmi z banku xxx i mówią, że co drugi kredytobiorca ma już zajęcie komornicze! Jaki dla banku to interes? Bank zarabia jak spłacasz, a nie jak robią bezsensowne zajęcia, na których tylko zarabia komornik ( myślenie PRL )
 • Post 516.3.2019, 13:50:48Pożyczka konsolidacyjna bez biku

  Skok stefczyka konsolidacja bez bik

  Kredyt konsolidacyjny dla zadluzonych w bik

  Kredyt konsolidacyjny dla osob w bik

  Konsolidacja bez biku

  Jestem w bik kredyt konsolidacyjny

  Ktory bank udzieli mi konsolidacji gdy jestem w biku

  Konsolidacja bez zabezpieczenia hipotecznego bez bik

  Szybki kredyt konsolidacyjny z bikiem

  Konsolidacja zly bik

  Konsolidacja ze zym bik i krd

  Bik
  Mateusz

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.