• Post 19.5.2012, 09:41:26Byłem wczoraj w banku i niestety powiedziano mi, że mam za niską zdolność kredytową czy są jakieś sposoby?
  • Post 29.5.2012, 09:49:52było opisywane na stronie kilka razy jak nie kilkadziesiąt. Po pierwsze najlepszym, najpewniejszym sposobem jest po prostu zwiększenie długości okresu kredytowania. Jednak jeżeli już to zrobiłeś lub masz na maksymalny wiek to częstym sposobem jest zawyżanie zarobków czyli pracodawca płąci Tobie podwójną pensję np. przez 3 miesiące a ty oczywiście oddajesz połowe szefowi. Niestety muszę Ciebie przestrzec przed takim rozwiązaniem a napisałem to tylko jako przestroga, ponieważ wszystkie osoby, które znam i zrobiły taką sztuczkę obecnie mają poważne kłopoty finansowe - NIGDY TEGO NIE RÓBCIE! Ważne jest aby przy staraniu się o kredyt zlikwidować wszelkie możliwe karty kredytowe czy też limity w rachunku to musi być zamknięte. Nawiększą zdolność kredytową osiągniesz w złotówkach. Znalezienie kolejnej osoby do kredytu. Spłata wszelkich rat np. za pralkę itp. Wybierz raty równe nie malejące czy rosnące ( nie wiem czy w pl jeszcze je oferują chyba się wycofali ) Masz komórki, internet lub inne usługi w abonamencie? Zmniejsz abonament o połowę nawet kosztem dwukrotnie dłuższego okresu umowy. Pamiętaj, jezeli jesteś pracownikiem budżetówki to znajdź bank, który akceptuje trzynastkę.
  • Post 37.11.2012, 04:36:33Proste jak budowa cepa jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, po prostu za mało zarabiasz. Twoja wypłata może dla Ciebie wydawać się atrakcyjna, a dla banku czy też innej osoby, nie! Radzę o tym pamiętać przy staraniu się o kredyt, ludzie w Polsce zarabiają po kilkaset tysięcy miesięcznie toteż starają się o kredyt na mieszkanie w centrum Warszawy 100 metrów kwadratowych za 5 milionów złotych, takie czasy. Najprostszym i najpewniejszym, co ważniejsze bezpiecznym! Jest po prostu znalezienie tańszego mieszkania, ot co :)
  • Post 42.2.2015, 16:01:39szkoda, że nikt nie wspomniał o dodatkowych czynnikach, które również mają wpływ na decyzję kredytową: - Okres obecnej pracy. - Okres poprzedniej pracy. - Zawód wyuczony. - Wykształcenie. - Nieruchomości. - Ulica. - Meldunek od kiedy - Stan cywilny - Osoby na utrzymaniu - Telefon na abonament - Samochód - Ubezpieczenie na życie
  • Post 519.4.2015, 13:48:11Zdolność kredytową w kredycie hipotecznym można zwiększyć poprzez dołączenie dodatkowych osób do kredytu są banki, które tolerują nawet 6 osób! Oczywiście najpopularniejszym rozwiązaniem w przypadku zwiększania zdolności kredytowej jest po prostu wydłużenie okresu spłaty lub zwiększenie wkładu własnego. Ps. nie bierzcie chwilówek przed wnioskowaniem o kredy hipoteczny jak i żadnych pożyczek pozabankowych online, które bank może zobaczyć w historii rachunku od 3 do 6 miesięcy - zależnie od banku. Strasznie obniża to rating kredytobiorcy.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.