• Post 125.2.2017, 15:11:19Dzień dobry
    Jestem posiadaczem karty kredytowej Santander z limitem na 1000 zł. Dziś naszło mnie jedno pytanie. Karta charakteryzuje się tym że minimalna spłata jej zadłużenia co miesiąc to 50 zł a na koniec spłaca się resztę różnicy. Dziś naszła mnie pewna myśl co jeśli ktoś co miesiąc spłaca te 50 zł ale w najbliższym czasie znowu je wypłaca? takie błędne koło. Czy w tym momencie odsetki się jakoś kumulują dodatkowo czy po prostu w ostatnim miesiącu będzie musiał spłacić całość i tyle ?
  • Post 225.4.2017, 22:20:55Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale przedstawię jak to działa z założenia. Oczywiście każda oferta jest inna. Spłacasz minimalną wysokość zadłużenia karty kredytowej ustaloną przez bank w tym przypadku 50 zł miesięcznie, spłacane przez rok da kwotę 600 zł, do tego dochodzą takie czynniki jak okres w jakim trzeba spłacić zadłużenie lub jego część, okres bezodsetkowy, odnowienie karty oraz opcjonalnie dodatkowe opłaty. Karta kredytowa to najdroższy produkt bankowy.

    Ps. Jeżeli okres bezodsetkowy wynosi 60 dni, a ty co miesiąc wypłacisz 1000 zł, następnie wpłacisz na kartę 1000 zł w ciągu tego okresu ( 60 dni ) to opłata nie jest naliczana, jeżeli wpłacisz 500 zł to płacisz odsetki za 500 zł ( wykorzystanie karty ) dodatkowo możesz zapłacić za użytkowanie miesięczne karty jeśli jest taka opłata, a często jest. Jeżeli karta zostanie przedłużona na kolejny okres od 1 roku do 2 lat w większości kart kredytowych to możesz tak robić bez końca. W Polsce popularne jest rozwiązanie na dwie karty:

    Z jednej karty wyjmujesz maksymalną kwotę powiedzmy 1000 zł, z drugiej również, ale po 60 dniach ( dla naszego przykładu ) i spłacasz pierwszą kartę, odwrotnie po 60 dniach i tak masz 1000 zł pożyczkę bez odsetek.
    mateusz

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.

Firmy pożyczkowe

Wybierz firmę, sprawdź szczegóły pożyczki.

Pożyczka online AasaPożyczka online HapiPożyczka online ProvidentPożyczka online TAKTO FinansePożyczka online WongaPożyczka online SuperGroszPożyczka online Lendon RatyPożyczka online FerratumPożyczka online FunedaPożyczka online VippoPożyczka online Aasa dla biznesuPożyczka online Provident SamoobslugowaPożyczka online Ekspres kasaPożyczka online Provema