• Post 19.2.2015, 14:44:33Witam mam pytanie czy oferowane przez banki konta osobiste są faktycznie darmowe? Musze liczyć jak większość każdą złotówkę i nie chcę aby później okazało się, że muszę płacić za użytkowanie konta bankowego.
  • Post 29.2.2015, 14:46:08Nie wiem, dlaczego większość nie traktuje banku jak sklepu, który sprzedaje swoje produkty tylko zamiast chleba i mleka sprzedaje produkty finansowe min. konta bankowe, obsługiwane przez ludzie, którzy również chcą otrzymać wypłatę, a żeby do tego doszło to bank musi zarobić pieniądze.
  • Post 39.2.2015, 14:54:27Witaj Kiedyś zamierzałem zrobić porównanie 20 rachunków bankowych, z czego połowa to tzw. darmowe konta, które w ogóle darmowymi kontami nie są. Przede wszystkim należy zdefiniować co rozumiem poprzez darmowe konto, zapewne brak opłaty miesięcznej za prowadzenie - jeśli tak, to konta takie istnieją, są pod tym względem 100% darmowe jednak opłaty dodatkowe, a zapewniam że w przyszłości skorzystasz z niejednej płatnej usługi są bardzo różnorodne zależne od typu konta jak i banku. Od przewalutowania do wszelkich zaświadczeń różnicę mogą wynosić nawet 100 zł. Podobnie z kartami do tych kont, często możemy dużo zyskać lub nie zyskać nic, nawet dopłacając, dlatego przede wszystkim trzeba zastanowić się nad usługami dodatkowymi, bo to że bank pobierze 5 zł miesięcznie za obsługę to żadna opłata jeśli w zamian za to otrzymamy kartę, która zapewni nam np. zniżkę 20% do kina, z którego jeśli często korzystamy to możemy zaoszczędzić kilkaset złotych rocznie. Dlatego sprawdź przede wszystkim karty do konta jakie mają programy rabatowe.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.