• Post 18.2.2015, 01:24:06Witam zastanawiam się nad otwarciem biura kredytowego, nie mam dużego kapitału częściowo chce pozyskać z pośrednika na wystrój biura, pytanie czy to dobry interes miasto 100 tyś mieszkańców na zachodzie Polski.
  • Post 28.2.2015, 01:28:27dlaczego nie podajesz miasta? przede wszystkim musisz wiedzieć, że do biur rachunkowych przychodzą osoby, które nie mogą dostać kredytu w banku. Klienci zamożni dostają bezpośrednie oferty w banku na warunkach jakich im nie zapewnisz. Przed otwarciem biura rachunkowego należy nawiązać znajomości z pracownikami banków głównych oddziałów w twoim mieście, a to po to żeby określić jaki bank przyjmie opóźnienia w spłatach kredytu, jaki bank da określony kredyt bez zaświadczeń, a jaki załatwi z zabezpieczeniem mimo kiepskiego BIK itp musisz po prostu wiedzieć jaki wniosek puścić jak przyjdzie klient inaczej skuteczność będzie zerowa, a ty nic nie zarobisz.
  • Post 38.2.2015, 01:30:43Witaj prowadziłem biuro kredytowe i nie jest to prosta sprawa, jak wspomniano wyżej musisz załatwić kredyty dla trudnych klientów jest to trudne ale do zrobienia, jest jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomniano kredyty dla Polaków pracujących za granicą. W 2015 roku to jest target banków, bo rodacy na ojczyźnie mają kredyt albo mieli i spłacają go komornikowi :) Takie są realia.
  • Post 48.2.2015, 01:34:03znam firmę w Krakowie, które specjalizuje się wyłącznie w kredytach na zarobki zagraniczne i nieźle prosperuję. Kraków wiadomo duże miasto ale akurat w tej kwestii wielkość miasta jest bez znaczenia, bo umawiasz się z klientem. Reasumując jeśli ma być to biuro zdalne, jesteś mobilna i nawiążesz kontakty z bankami, a pieniądze pozyskane z funduszu przeznaczysz na reklamę, a nie w ładne meble to masz szansę. Pamiętaj, że to ciężki chleb ale z drugiej strony dzisiaj nie ma łatwej branży.
  • Post 58.2.2015, 21:05:10Witam zajmuje się kredytami od wielu lat i muszę powiedzieć, że podziwiam ludzi, którzy chcą się ładować w tak ciężki biznes jakim obecnie jest pośrednictwo kredytowe. Najlepsze lata 2008 - 2011 mamy za sobą, osoby w tych latach wzięły już kredyt i będą spłacać go jeszcze długo. Dzisiaj ludzie nie zaciągają kredytów z powodu niewystarczającej zdolności kredytowej. Otwierając biuro nastawiałbym się na konkretny produkt, a konkretnie kredyty konsolidacyjne - są obecnie na topie i tylko tego bym się trzymał.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.