• 29.3.2012, 14:54:21Proszę osoby oszukane przez tą firmę o wpisy w tym wątku. Proszę podawać nr. telefonów osób poszkodowanych aby możliwy był kontakt. Proszę nie bagatelizować sprawy, ponieważ zachowanie tej firmy jest nieludzkie a brak reakcji osób poszkodowanych jest cichym przyzwoleniem na jawne oszustwa. Przypominam, że obowiązkiem jest powiadomienie o oszustwie! Nawet jeżeli w umowe był zapis, że firma nie musi udzielić pożyczki większej, po spłacie pożyczki sprawdzającej to jednak musi dysponować odpowiednim kapitałem!
  • 29.3.2012, 17:57:35 Ja zostałam oszukana przez Pania Dorotę"kierownik" na wojew. Kujawsko Pomorskie. Swoja sytuacje juz opisałam i teraz pragnę dołączyć do osó poszkodowanych. Pani ta obiecała,żę po splacie pozyczki w calosci otrzymam 6000,ponieważ komp.mnie wylosował. Powiedziała,że otrzymam tego samego dnia,lub napenwo na drugi dzień.Niestety, dzwonilam na drugi dzień i powiedziała mi,że wyzsze kwoty są bankowe,ja jeste w BIK i nie otrzymam.Pieniądze pozyczylam i teraz nie mam z czego oddać. Normalne oszustwo!! Mój tel.795922147 POZDRAWIAM!!
  • 15.5.2013, 19:30:17W Gnieżnie też baba jest nie do podrobienia pani Beata tak samo robi z klientami nawet z takimi co nie mają grosza zadłużenia w tej pseudo firmie my ją oddamy do p. Cebuli niech tą małpą się zajmie i całym zarządem
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.