• 1.8.2015, 22:54:58W tym wątku są publikowane pożyczki pozabankowe dla kwoty 13000 zł ze spłatą w ratach. Wyłącznie sprawdzone firmy.
  • 1.8.2015, 23:03:41Pożyczka Auto Zaplo Auto Zaplo na forum uznawana jest za firmę, ostatnią deską ratunku, ponieważ jeśli wszystkie inne firmy odmawiają udzielenia pożyczki, w Auto Zaplo jest pewność, że tą pożyczkę otrzymamy. Oczywiście w rozdawaniu pieniędzy jest haczyk, zgodnie z nazwą jest to auto, bowiem pożyczki w Firmie Auto Zaplo udzielane są pod zastaw samochodu. Cała procedura otrzymania pożyczki nie jest najkrótsza, jednak przy dobrym rozplanowaniu można otrzymać pożyczkę w kilka dni. Na wstępie trzeba sprawdzić czy ta oferta jest w ogóle dla nas. Auto Zaplo udziela pożyczek w kwocie od 2000 do 15000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy. Jednak chcąc zaciągnąć pożyczkę jakiej dotyczy ten wątek czyli 13000 zł musimy dysponować samochodem o wartości rynkowej 26000 zł. Jest to istotne, ponieważ będziemy musieli wpisać w dowodzie rejestracyjnym firmę Auto Zaplo jako udziałowca 51% naszego samochodu. Wpis ten dokonamy w wydziale komunikacji, następnie po jego zweryfikowaniu przez firmę auto zaplo otrzymamy przelew. Wszelkie dokumenty potrzebne do wpisania Auto Zaplo dostarczy nam kurier w dogodnym dla nas terminie. Kolejnym warunkiem jest posiadanie samochodu nie starszego jak 8 lat. Kontakt z firmą Auto Zaplo jest możliwy codziennie w godzinach od 8 do 20.
  • 1.8.2015, 23:51:04Pożyczka Zaimo Na wstępie trzeba zaznaczyć, że firma Zaimo nie obsługuje klientów z rachunkiem w SKOK. Osoby z normalnymi rachunkami bankowymi mogą skorzystać z pożyczki w wysokości od 1500 do 15000 zł ze spłatą w ratach miesięcznych do 3 lat. Oczywiście największym atutem firmy jest szybkość udzielanych pożyczek pozabankowych. Jeszcze niedawno Zaimo rozpatrywał wniosek w 2 minuty, obecnie do 60 sekund, następnie po zatwierdzeniu przez klienta warunków pożyczki czyli kosztów, które są ustalane indywidualnie wykonywany jest przelew za pośrednictwem systemu bluecash. Na stronie szybkich przelewów bluecash można sprawdzić w jakich godzinach księguje nasz bank przelewy przychodzące. Ale szybkość to nie jedyny plus firmy Zaimo, kompletny brak zaświadczeń to niewątpliwe kolejna zaleta. Wniosek online Zaimo wypełniamy na oświadczenie o dochodach, trzeba być również świadom, że zostaniemy zweryfikowani we wszystkich dostępnych bazach i co ciekawe o pożyczkę mogą wnioskować jedynie osoby przebywające na terenie Polski. Na częste pytanie czy otrzymam pożyczkę w Zaimo nie ma odpowiedzi, jedyny sposób na przekonanie się to wypełnienie wniosku online.
  • 2.12.2015, 10:16:35Witam poszukuje pożyczki pozabankowej 13000 zł, ale poza firmami wymienionymi w tym wątku. Czy coś jeszcze znajdę na Polskim rynku pożyczek? Oczywiście oferty typu pożyczam 13000 zł oddaje 40000 zł pomijam. Okres jaki mnie interesuje to 24 miesiące.
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.