• 10.1.2012, 21:21:54jak w tytule pytania gdzie znajdę najtańszy kredyt gotówkowy na kwotę 10,000zł zależy mi na kredycie bez zabezpieczenia i o najniższym oprocentowaniu.
  • 10.1.2012, 21:22:10Temat był wałkowany, nie ma czegoś takiego jak najtańszy kredyt gotówkowy czy hipoteczny w ogóle najtańszy kredyt.. Min. dlatego z serwisu zostały usunięte liczne kalkulatory rat itd, dlaczego? Ponieważ, wysokość rat podanych przez kalkulator była zawsze inna niż ta w realu, którą płacił klient przyczyną takiego staniu rzeczy jest tłumaczenie typu: a bo nie ma Pan u nas konta, rata wyższa bo musi być ubezpieczenie, bo bez zabezpieczenia itd. Banki często podają oprocentownie na stronie oficjalnej wg. którego skrypt wylicza rata jednak tam jest tyle warunków, że otrzymanie realnej wysokości raty, może nie, jest nie mokżliwe bo na pewno jest ale wymaga zbyt dużych nakładów pracy w związku z czym polecam klasyczne rozwiązanie: wycieczkę po bankach:) Z autopsji wiem, że trzeba unikać Kredyt Banku - łatwo dostać kase jednak oprocentowanie zabija - wziołem 30k pln ( jako stały klient bez zabezpieczenia + ubezpieczenie ) na trzy lata, do spłaty 45,000zł ( około ) - zabójstwo dla portfela. Ogólnie zobaczyłbym w ING ( duży plus za przyjrzystość mają jasno zaznaczone jaki klient co i ile płaci ) Lukas bank również bardzo drogi , 5000zł na 2 lata do oddania ponad 7000zł. Kwestia na jaki okres jak na 3 trzy lata to licz, że oddassz 15,000zł :(
  • 10.1.2012, 21:22:28Ps. pamięaj żeby bank wyliczył i podał Tobie oprocentowanie rzeczywiste! Banki stosują sztuczki typu niskie oprocetnowanie a prowizja za udzielenie kredytu wyjdzie 1000zł więc zasada ograniczonego zaufania w bankach obowiązuje bardziej niż na drodze:)
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.