• 11.7.2011, 05:12:02Witam na dniach zakładam działalność gospodarczą i niewiem na jakie konto firmowe się zdecydować co sądzicie o PKO?
  • 11.7.2011, 05:20:43PKO jest dobrym bankiem miałem tam konto ale osobiste i sobie chwalę, firmowe miałem w trzech bankach: Norda, ING, Kredyt Bank. Więc tak Nordea to bardzo dobry bank, świetny interfejs internetowego konta jak i ing, obsługa ok, opłaty najlepiej wypada Nordea. Niestety pod względem kredytów dla firm to tragedia :( trzeba czekać 12 miesięcy żeby dostać kredyt ( teraz nie pamiętam czy wymagana jest działalność 12 miesięcy czy konto ale chyba działalność ) nie mniej jednak będzie to dla Ciebie duże utrudnienie. Kredyt Bank jak sama nazwa wskazuje bank dla kredytobiorców i nie tylko z nazwy, limit 10 000zł załatwiłem od ręki - w pierwszym dniu założenia konta ( wymagana działalność pół roku - w KB to często się zmienia ) ale obsługa i oprocentowanie bardzo drogie, nawet za przelewy internetowe pobierana jest opłata czy wyciągnięcie kasy z rachunku pod tym względem KB wypada tragicznie na tle innych banków, konto internetowe archaiczne, przydałby się poradnik do obsługi. Jednak jak ktoś potrzebuje kredyt to na to uwagi nie zwraca. Gdybym teraz miał otworzyć działalność i w przyszłości strać się o kredyt wybrałbym ING.
  • 11.7.2011, 05:21:25a co sądzisz o PKO bo jakoś tam się zastanawiam
  • 11.7.2011, 05:23:52raz starałem się o kredyt w pko na firmowe ( pko ten z żubrem ) niestety zrezygnowałem bo za wypełnienie wniosku zażyczyli sobie 100zł :) odpuściłem, obsługa klienta firmowe bezkonkurencyjna przynajmniej w oddziale, z którego korzystałem. PKO jest dobrym bankiem jednak troszkę rygorystyczny w kwestii kredytów, a oprocentowanie i prowizje nie należy do najtańszych na rynku :)
  • 11.7.2011, 05:28:14Starałem się o kredyt w BPH na firmę, odmówili a donoszenia papierów, zaświadczeń trwało kilka dni. Powiem wam, że wkurza mnie to. Jakiś pracownik wertuje wszystkie Twoje dane firmowe wydatki, zarobki itd, tak naprawdę dostaję do ręki gotowy plan na biznes...
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.