• 11.7.2011, 05:30:16Witam jaki są darmowe konta bankowe?
  • 11.7.2011, 05:34:12odpowiem krótko nic takiego nie istnieje, faktycznie większość banków nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku jednak za inne usługi, z których zapewniam Ciebie skorzystasz w przyszłości, opłata zostanie pobrana. Opłat jest multum około kilkadziesiąt dla każdego banku więc ciężko przedstawić najlepsze konto bankowe, ponieważ to zależy od preferencji klienta. Np. jeżeli wykonujesz przelewy za granice to jeden bank pobierze opłatę 100zł a drugi 20zł więc naprawdę koszt obsługi rachunku jest dla mnie najmniej ważny.
  • 11.7.2011, 05:37:12zgadzam się z Tobą w 100% wybranie najlepszego konta bankowego 2011 po prostu nie ma sensu:) Obecnie każdy bank ma porównywalne standardy, super ubezpieczenia a nawet naprawy sprzętu AGD jednak nikt mi nie powie, że bank będzie dokładał do Twojego interesu, musiałby nazwać siebie instytucją charytatywną a nie bankiem. Jeżeli jesteś standardowym osobnikiem korzystającym z konta typy wypłata z bankomatu, miesięczna pensja na konto to polecam MBANK
  • 18.10.2015, 14:50:48Z darmowymi kontami jest jak za wszystkim co za darmo czyli drogo. Sprawdź sobie koszty dodatkowych usług to się zdziwisz. Przede wszystkim wysokość przelewów do innych krajów, drukowanie historii rachunku w banku ( online masz dostęp do ostatnich 6 mc lub roku ) sprawdź ile kosztuje dany miesiąc wydrukowania 2 lata wstecz, a się mocno zdziwisz. Konto bez opłat za otwarcie oraz opłaty miesięcznej za użytkowanie ew. z kartą do wypłat pieniędzy bez prowizji banku spełniając określone warunki - tak to się powinno nazywać.

Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.