• 4.1.2015, 16:38:49Witam czy to prawda, że lepiej mieć kiepską historię kredytową niż nie mieć jej w cale ? Tak mnie powiedzieli w ING co mam zrobic
  • 4.1.2015, 16:38:57lepiej upewnij się czy to faktycznie prawda. Ludzie z reguły wymyślają bzdury a może nawet i celowo :( To fakt, lepiej mieć wyrobiona historię kredytową od nie posiadania jej w cale.. Sama jestem ciekaw czy się uda, czekam na informacje bo sama jestem w bik i próbuje coś wykombinować raz nawet udało mi się prawie załatwić kredyt a mam już z mężem mieszkaniowy do biku dostałam się nie płacąc za karte kredytową na czas, gdybym wiedziała że za tak niskie kwoty też się tam trafia nie utrudniłabym sobie życia..
  • 4.1.2015, 16:39:12PRZYKRO MI ALE TO CO PAN NAPISAŁ TO JEST NIEPRAWDA. ALBO JEST PAN TAK NAIWNY ALBO.....JEŻELI JEST OSOBA W BIK ANI LUKAS NIE DA ANI PKO...ITD.....ŻADEN PRACOWNIK BANKU NIE SPRAWDZA,ŻE TERAZ TERMINOWO SPŁACANE SĄ KREDYTY. JEST SIĘ W BIK I KONIEC ! ! ! PRZYNAJMNIEJ PRZEZ 10 LAT ZADNEGO KREDYTU BANKOWEGO.
  • 6.7.2015, 20:37:33Witaj znam temat odmowy udzielania rat, bo walczyłem z zakupem roweru na raty przez miesiąc. Próbowałem w sklepach stacjonarnych oraz allegro czyli raty PayU i wszędzie odmowa. Przeszło tylko w jednym, który jest obsługiwany przez bank Credit Agricole. Nie wiem może to akurat ja miałem szczęście ale dużo ludzi również poleca na tym forum ten bank osobom z czystym BIK.
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.