• 28.7.2015, 21:16:41Witam zastanawiam się, z której firmy skorzystać. Zaimo nie podaje kosztów pożyczek nie wiem czy można mieć zaufanie do tych firm czy szybko dostanę pieniądze?
  • 28.7.2015, 21:25:56Witaj nie zamierzam faworyzować żadnej firmy. Ogólnie zasada na forum przyjęta, że można dodawać wyłącznie firmy, które podają koszta. Z firmą Zaimo jest problem, ponieważ nie podają kosztów do publicznej wiadomości, dlatego opiszą dwie pożyczki, a wybór należy do Ciebie. Zawsze zadając pytanie podawaj kwotę oraz rodzaj pożyczki czy ma być to pożyczka na konto czy do domu, można odpowiednio nakierować oraz poinformować osoby szukające podobnego produktu pożyczkowego.
  • 28.7.2015, 21:34:35Pożyczka Zaimo Zaimo reklamuje się jako pożyczka w 15 minut i tak taktycznie jest, zakładając, że decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest automatycznie poprzez algorytm w przeciwnym razie 15 minut jest niemożliwe. Zakładając jednak, że w Zaimo decyzja w oparciu o dochody klienta jak i historię w BIK jest podejmowana automatycznie to możemy liczyć na kilkuminutową decyzję. Dużym plusem jest brak wymaganych zaświadczeń, za to klient będzie musiał potwierdzić swoją tożsamość poprzez weryfikację rachunku bankowego, jeśli nie posiada na nim środków można to zrobić, poprzez aplikację KontoConnect. Firma Zaimo pożyczki akceptuje różne źródła dochodu, dlatego należy wszystkie otrzymywane wynagrodzenia z tytułu różnych umów czy kontraktów po prostu zsumować i dodać w polu dochód netto. Wszelkie rejestry dłużników czy wspomniana już baza bankowa BIK zostanie sprawdzona automatyczna, wszystkie te czynniki weryfikacyjne oraz oceny zdolności kredytowej zdecydują o przyznaniu lub odmowie pożyczki w firmie Zaimo. Decyzje klient otrzymuje na maila oraz sms, następnie należy zaakceptować warunki pożyczki oraz koszty, ponieważ każda pożyczka posiada inne koszty z uwagi, że są one ustalane w oparciu o zdolność oraz historię kredytową klienta. Po zatwierdzeniu pieniądze otrzymam w ciągu 15 minut na rachunek bankowy.
  • 28.7.2015, 22:01:56Hapi Pożyczka W 15 minut, ale po otrzymaniu decyzji, której w przeciwieństwie do Zaimo nie otrzymamy po kilku minutach, tak przynajmniej można wywnioskować z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie pożyczki Hapi. Podobnie jak w przypadku pożyczek Zaimo, klient może dysponować różnymi źródłami dochodu, wystarczy wszystko dodać i łączną kwotę wpisać we wniosku online o pożyczkę pozabankową z firmy Hapi. Pożyczki udzielane są na okres do 24 miesięcy, a maksymalna kwota wynosi 7500 zł, co ciekawe jest dostępna dla nowego klienta czyli pierwsza pożyczka może wynieść maksymalną kwotę jeśli tylko zdolność klienta na to pozwala. Oczywiście kolejnym czynnikiem odgrywającym dużą rolę w udzieleniu pożyczki jest rejestr dłużników oraz historia klienta odnotowana w BIK. Naturalnie każda sytuacja rozpatrywana indywidualnie, dlatego nie znajdziemy schematu określające stalowe warunki udzielania pożyczki, jedyny sposób to sprawdzenie samemu poprzez wypełnienie wniosku. Do otrzymania pożyczki w firmie Hapi będzie potrzebny jedynie dowód, numer telefonu oraz rachunek bankowy. Ciekawym rozwiązaniem niespotykanym u konkurencji jest możliwość przesunięcia raty o kolejne 30 dni, w przypadku pożyczki na okres 24 miesięcy czyli maksymalny klient może skorzystać z tej ulgi, aż cztery razy. W przeciwieństwie do firmy Provident, która jest właścicielem pożyczek Hapi, klient nie może skorzystać równolegle z dwóch pożyczek, kolejna dopiero dostępna po spłacie pierwszej w całości.
  • 14.12.2015, 20:47:59W obu firmach, aby dostać pożyczkę rzędu 5000 zł trzeba dysponować konkretnymi dochodami. Pożyczka Hapi jest tańsza - niższe oprocentowanie, ale czy łatwiej ją dostać? W Zaimo musisz przebywać na terenie Polski tzn. twój telefon, nie wiem jak to jest w hapi pożyczki.
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.