• 1.8.2015, 20:21:15Witam czy są jakieś szanse na otrzymanie jeszcze dzisiaj w sobotę pożyczki z firmy hapi 3000 zł? Czy trzeba wysyłać mailem zaświadczenie o zatrudnieniu jak to wygląda w weekend?
  • 1.8.2015, 20:27:29Pożyczka Hapi działa przez siedem w dni tygodniu, więc w sobotę można otrzymać o każdej porze, pod warunkiem, że Twój bank księguje np. nocny przelew w weekend, musisz to sprawdzić samemu. W Sobotę pożyczek udziela nie tylko firma Hapi, ale również Zaimo - obie pożyczki bardzo szybkie. W Hapi udzielenie pożyczki wygląda w ten sposób, że składasz wniosek i otrzymujesz ofertę jaką maksymalną pożyczkę mogą zaoferować jeśli się zgodzisz to przelew otrzymasz w ciągu 15 minut. Odnośnie dochodów to akceptują chyba wszystko, podajesz łączny dochód, więc jeśli pracujesz na umowę zlecenie itd to wszystko zsumujesz i podajesz jeden dochód we wniosku o pożyczkę z Hapi. Co do zaświadczeń to pożyczka jest na oświadczenie, Hapi nie wymaga żadnych dokumentów. Polecam przeczytanie podobnego wątku:
  • 5.12.2015, 05:24:15Czy na forum jest osoba, która korzystała z firmy Hapi w ostatnim tygodniu? Pytam bo podobno pogorszyła się przyznawalność pożyczek, dla nowych klientów oferują do 2000 zł czy to jest prawda? Opinia zasłyszana w innym serwisie pożyczkowym.
  • 5.12.2015, 05:28:13Nie, ponieważ w Hapi jako nowy klient możesz otrzymać 7500 zł pierwszej pożyczki bez problemu, warunkiem jest zdolność kredytowa i naturalnie brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników z tytułu niespłaconych pożyczek - nie mylić z mandatami itd, bo to dość istotne.. Zasada jest prosta przy pożyczce 5000 zł na maksymalny okres 24 miesięcy rata wyniesie 392 zł + / - kilka złotych.. Dla większości osób, które zarabiają 1300 zł na rękę taka rata to przecież 1/3 wypłaty, więc przy dodatkowych obciążeniach jak rachunki - SAMO ŻYCIE jest niemożliwa do opłacania przez klienta terminowo. Zresztą jak w Hapi zawnioskujesz nawet o 5000 zł to i tak sami wyliczą zdolność i zaproponują ile mogą pożyczyć.
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.