• 7.2.2015, 17:09:01Witam staram się o kredyt od początku roku niestety bezskutecznie wnioskowałem już trzykrotnie w okresie prawie 2 miesięcy i bezskutecznie. Znam zasady odnośnie składania wniosków kredytowych czytałem artykuły z tego forum więc to na pewno nie jest przyczyną. Pracuję miałem kiedyś pralkę na raty, którą spłaciłem terminowo. Posiadam również abonament na internet oraz telefon, spłacam bez większych opóźnień czasami coś wypadnie więc zwlekam z opłacaniem rachunku ale nie dłużej niż 7 dni gdzie więc szukać przyczyny odmowy? W banku poza głupim uśmiechem nikt nic nie potrafi lub nie chce powiedzieć, a może sami nie wiedzą.. Co zrobić w takiej sytuacji gdy człowiek potrzebuje gotówki, a za chwilówki i providenty dziękuje.
  • 7.2.2015, 17:11:08Przyłączam się do pytania jako przedsiębiorca prowadzący działalność nieprzerwanie od 2008 roku. Wnioskowałem o kredyt w 2 bankach PKO oraz ALIOR w obu dostałem odmowę, kwota jak na firmę niewielka bo 20000 zł. Podobnie jak wyżej przyczyna odmowy nie znana. Dochód wykazuje składki opłacam mimo, że emerytur i tak nie będzie.. Gdzie więc szukać przyczyn.
  • 7.2.2015, 17:21:02Udzielają tylko zmieniły się lub dodano nowe kryteria przy ocenie kredytowej klienta. Czynniki te zostały wielokrotnie podawane na forum są w postach dotyczących BIK. W bumie kredytowym dla banku nie miała znaczenia ulica, na której mieszkasz, dzisiaj już tak. Miasto jest podzielone na klientów zamożnych, średnich i biednych, jak mieszkasz po prostu w biednej dzielnicy to Twoje możliwości kredytowe słabną - takich czynników jest kilkanaście, wykształcenie kolejny ważny dzisiaj czynnik. Dzisiaj banku usilnie domagają się zabezpieczeń, dziwne że żaden pracownik banku nie proponował żyrantów to zazwyczaj załatwia sprawę.
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.