• 31.7.2015, 11:28:53Witam gdzie znajdę jeszcze dzisiaj pożyczkę 2000 zł online bez wychodzenia z domu. Interesuje mnie oferta wyłącznie pozabankowa, bo z informacji jakie uzyskałem raczej nie mam szans na pożyczkę w banku 2000 zł. Dziękuje za nakierowanie na odpowiednią firmę. Dodam tylko, że spłata musi odbywać się wyłącznie w systemie ratalnym miesięcznym lub tygodniowym czyli bez chwilówek nawet tych darmowych.
  • 31.7.2015, 11:46:07Pożyczka Asa 2000 zł Online Firma Aasa kredyt udziela pożyczek online ze spłatą w ratach miesięcznych w wysokości od 1000 do 3400 zł. Każdą kwotę można rozłożyć na maksymalny okres czyli 18 miesięcy. Jako, że opłata największa jest pobierana jednorazowo, a oprocentowanie pożyczki to 9% warto więc wykorzystać maksymalny okres kredytowania. Wysokość opłaty przygotowawczej jednorazowa wynosi 590 zł ( możliwy rabat kilkadziesiąt złotych ). Pożyczki Asa sprawdzają klientów we wszystkich możliwych bazach czy też rejestrach dłużników jednak samo trafienie za problemy ze spłatą wcześniejszych pożyczek do BIK nie przekreśla otrzymanie pożyczki. Przelew wykonywany jest z banku DnB Nord, ale dopiero po otrzymaniu przez firmę umowy, którą klient podpisuje w domu w obecności klienta i to jest największy mankament pożyczek Aasa kredyt. Oczywiście wymagany jest stały dochód oraz wiek od 20 do 80 lat.
  • 31.7.2015, 13:12:22Pożyczka Zaplo 2000 zł Online Opis firmy Zaplo należy zacząć od godzin pracy firmy, ponieważ jest on jednym z dłuższych w branży pożyczek pozabankowych Online. Firma Zaplo obsługuje klientów codziennie w godzinach od 6 do 23. Pożyczki udzielane są całkowicie Online w przedziale 500 - 4000 zł. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć maksymalnie na 12 miesięcy. Klient zostanie sprawdzony przez firmę Zaplo w kilku rejestrach dłużników oraz bazie w zasadzie przeznaczonej dla banków, BIK. W Zaplo można mieć wyłącznie jedną pożyczkę, kolejna pożyczka Online przysługuje dopiero po całkowitej spłacie pierwszej. Co ciekawe Zaplo wprowadziło dodatkową promocyjną usługę: Przesuń ratę, o której będzie można poczytać na forum.
  • 31.7.2015, 13:27:42Pożyczka Hapi 2000 zł Online Równie szybko można otrzymać pożyczkę całkowicie online w firmie Hapi pożyczki, która jest niczym innym jak dodatkowym produktem firmy Provident, tylko pod całkowicie odrębną i nową nazwą. Hapi pożyczki mają uzupełnić bogatą ofertę pożyczek firmy Provident o błyskawiczny produkt, a zapewnić to może jedynie procedura przyznania oraz przelania pieniędzy całkowicie Online. Dużym plusem jest brak progów pożyczkowych, a to oznacza kwotę maksymalną pożyczki Online z firmy Hapi dla nowego klienta, jako pierwszą pożyczkę czyli 7500 zł. Minimalna kwota jaką możemy pożyczyć wynosi 1500 zł, jest tylko potwierdzeniem, że Hapi pożyczki to poważny biznes z kapitałem. Szybkość działania, zasada jest prosta: Klient wypełnia wniosek Online ( tutaj podpowiedź jeśli pracujesz w kilku miejscach lub po prostu otrzymujesz dochód z różnych źródeł należy wpisać łączną kwotę w odpowiednim polu we wniosku online ) po otrzymaniu decyzji zatwierdza warunki pożyczki Hapi i w ciągu 15 minut pieniądze będą dostępne na rachunku klienta. Niestety nie udało się znaleźć informacji na temat czasu weryfikacji wniosku przez firmę Hapi. Można jednak założyć, że nie więcej jak kilkanaście minut, ponieważ sprawdzanie w bazie BIK oraz rejestrze dłużników odbywa się automatycznie, na podstawie pobranych danych w połączeniu z oświadczeniem o dochodach jest podejmowana decyzja przez pracownika firmy Hapi na podstawie określonych wytycznych. Dużym plusem jest forma oświadczenia, nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń czy umów. W firmie Hapi klient może otrzymać wyłącznie jedną pożyczkę, kolejna dopiero po spłacie poprzedniej, całkowitym uregulowaniu zobowiązań. Największym atutem firmy Hapi jest możliwość przesunięcia rat, co w dzisiejszych czasach na pewno zostanie wykorzystane przez wielu klientów. Dla okresu 24 miesięcy można wykonać 4 przesunięć wydłużając okres spłaty pożyczki do 28 miesięcy.
  • 31.7.2015, 13:41:21Pożyczka Provident 2000 zł Online Provident co prawda oferuje pożyczki online jednak nie należą one do najszybszych, bowiem klient może otrzymać przelew do 7 dni, co na obecne standardy jest praktycznie ofertą nie do przyjęcia. W praktyce jednak przelew klienci otrzymują do 3 dni roboczych. Provident rekompensuje pożyczkę kosztami, które są jednymi z najtańszych na rynku, nie wspominając o programie Premia Plus, które gwarantuje stałym klientom zaciąganie pożyczki w jeszcze niższych kosztach. Klient ma do wyboru pożyczkę ze spłatą w ratach tygodniowych o maksymalnej kwocie 10000 zł lub w ratach miesięcznych: 8000 zł. Trzeba być jednak świadomym, że podane maksymalne kwoty są przeznaczone dla stałych klientów firmy, a nawet jeśli nie to bez dodatkowych zniżek jaki przysługują stałym klientom zaciąganie pożyczki w takiej wysokości nie ma większego sensu z uwagi na koszty jak i wysokość raty, dla której trzeba mieć wysoką zdolność. Jeśli chcemy skorzystać z pożyczki całkowicie online należy wybrać ofertę pożyczki Provident Standard, co ciekawe klient może spłacać również raty w domu przedstawicielowi firmy Provident, aby skorzystać z tej możliwości trzeba wybrać pożyczkę w pakiecie Standard Plus, naturalnie koszty tej pożyczki są większe z uwagi na pracownika Provident. Firma Provident pracuje codziennie w godzinach od 7 do 21 posiada również sieć oddziałów w każdej większej miejscowości na terenie Polski. Dla kwoty 2000 zł Provident nie powinien wymagać zaświadczenia o dochodach czy przedstawiania umów, wystarczy oświadczenie. Należy jednak pamiętać o wymaganym stałym dochodzie, który umożliwi spłatę pożyczki. Kolejnym produktem, z którego warto skorzystać na niski koszt, a duże możliwości jakie otrzymuje klient jest ubezpieczenie medyczne w cenie 2 zł tygodniowo doliczane do raty.
  • 31.7.2015, 16:20:22Pożyczka Optima 2000 zł Online Firma optima oferuje pożyczkę 2000 zł online z możliwością dostawy gotówki kurierem Inpost, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zostawiać śladów po pożyczkach online pozabankowych na rachunku. Pożyczka z Optima może wynieść maksymalnie 3000 zł, spłata w ratach miesięcznych do 12 miesięcy. Klient od momentu złożenia wniosku online otrzyma decyzję w kilkadziesiąt sekund. Kolejna pożyczka z firmy Optima może wynieść 6000 zł i jest to maksymalna kwota jako oferuje firma Online. Klient jest sprawdzony w bazie BIK jednak nie ma to większego znaczenia w przeciwieństwie do rejestru dłużników, który jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na decyzję o przyznaniu pożyczki. Aktualnie trwa promocja dzięki, której można zyskać 4 miesięczne raty.
  • 1.12.2015, 07:48:04Brakuje mi tutaj opisu pożyczek z firmy Zaimo oraz nie widzę eurocent - Polska firma, więc warto dorzucić do tego zestawienia. Nie wiem, dlaczego na forum nie dodają się lokalne firmy pożyczkowe przecież jest ich sporo.
Dodając post wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptujesz regulamin strony.