Pożyczka Provident Samoobslugowa

O firmie

Początki firmy Provident sięgają XIX wieku w Wielkiej Brytanii, w Polsce firma rozpoczęła działalność w latach 90 jako Provident Polska - w tym okresie pozyskano ponad 4 miliony klientów, a satysfakcja zadowolenia ze świadczonych usług wynosi 90%, co tylko potwierdza mocną o ile nie najmocniejszą pozycję firmy na Polskim rynku pożyczkowym. Provident Polska to nie tylko firma świadcząca usługi pożyczkowe, pracownicy firmy Provident działają również w obszarze pomocy społecznej uczestnicząc w różnych akcjach lokalno-społecznych.

Pożyczka

Pożyczka Samoobsługowa Provident do 20,000 zł na maksymalny okres 48 rat miesięcznych ( raty tygodniowe dostępne są dla pożyczki dopasowanej. Pożyczka oferowana w całości online włącznie z umową, która podpisywana jest w formie elektronicznej ( wysyłana na adres e-mail oraz dostępna na koncie klienta na stronie firmy Provident ). Za szybkość otrzymania przelewu w przypadku przyznania pożyczki odpowiada zewnętrzna firma ( bluecash ) specjalizująca się od lat w szybkich przelewach międzybankowych- również w weekend, których średni czas wynosi 15 minut. Provident Polska oferuje produkt konkurencyjny dla pożyczek krótkoterminowych ( chwilówek ) - równie szybki i co więcej z możliwością spłaty w ratach dużo większych kwot.Pożyczka Samoobsługowa bez żadnej promocji niezależnie na podział stary / nowy klient udzielana jest również jako kolejna czy też druga pożyczka Provident - klient spłacający już pożyczkę otrzyma informacje o możliwości zaciągnięcia kolejnej pożyczki w firmie Provident - przed spłatą w całości aktualnej pożyczki.

Pożyczka jak w banku? pożyczka samoobsługowa od 5000 zł do 20000 zł dla nowych klientów firmy Provident na okres 48 miesięcy reklamowana jest jako produkt konkurencyjny dla pożyczki bankowej! Bowiem RRSO wynosi: 9,87% co jest rzeczą praktycznie niespotykaną w branży pożyczek pozabankowych.

Darmowa pożyczka Kolejna oferta to darmowa pożyczka na 4 raty reklamowana jako 4x0, tutaj RRSO wynosi 0% również dla nowych klientów jednak kwota jest znacznie mniejsza: od 500 do 1500 zł - oddajesz tyle ile pożyczyłeś czyli 1200 zł na okres 4 miesięcy, rata: 300 zł. O taką ofertę ciężko w dowolnej firmie udzielającej pożyczki chwilówki na Polskim rynku.

Przesunięcie rat Plan komfort pozwala na przesunięcie rat pożyczki jeżeli w poprzednim miesiącu zawieszenie raty nie nastąpiło oraz spłacono przynajmniej 3 miesięczny raty, a zaległości nie przekraczają 150% wysokości jednej raty. Klient, który chce skorzystać z zawieszenia spłaty w danym miesiącu powinien złożyć aplikację nie później niż 3 dni przed terminem płatności danej raty - wynikającej z harmonogramu spłaty pożyczki ( Pamiętaj, nie masz możliwości zmiany daty płatności raty! ). Ilość przesunięć rat jest zależna od okresu pożyczki:

Możliwe przesunięcia rat
  • 6 miesięcy - 1 przesunięcie
  • 12 miesięcy - 2 przesunięcia
  • 18 miesięcy - 3 przesunięcia
  • 24 miesiące - 4 przesunięcia
  • 36 miesięcy - 6 przesunięć
  • 44 miesiące - 8 przesunięć
Proces ubiegania się o pożyczkę
  1. Wypełnij wniosek online.
  2. Wykonujesz przelew 1 zł w celu weryfikacji rachunku bankowego
  3. Otrzymasz decyzję ( w przypadku odmowy udzielenia pożyczki, po 7 dniach możesz ponownie złożyć wniosek. )
  4. W ciągu 15 minut otrzymujesz przelew.

Zaświadczenia o dochodach

Firma Provident Polska do udzielania pożyczki nie wymaga absolutnie żadnych zaświadczeń. Jest to 100% pożyczka bez zaświadczeń od firmy Provident, co ważne nie dzwoni do pracodawcy w celu weryfikacji złożonego oświadczenia o dochodach wnioskującego o pożyczkę. Naturalnie, aby otrzymać pożyczkę wnioskodawca musi otrzymywać stałe wynagrodzenie.

Dokumenty tożsamości

Do otrzymania pożyczki wystarczy jeden dokument: dowód osobisty

Kwota pożyczki

Pożyczka Samoobsługowa to pożyczka o największej kwocie maksymalnej 20,000 zł. Kwota minimalna to 300 zł.

Okres pożyczki

Okres czyli ilość miesięcznych ( tygodniowe ) rat uzależniony jest kwoty pożyczki. Minimalny okres pożyczki to 3 miesiące dla pożyczki do kwoty 7500 zł, maksymalny 48 miesięcy dostępny jest od kwoty 5000 zł.

Bazy, Rejestry

Firma Provident Polska nie określa szczegółowo w jaki sposób sprawdza klientów w bazach i rejestrach dłużników.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą Provident Polska w sprawie pożyczki samoobsługowej poprzez:

Odpowiedzi udzielane są w dni robocze ( bez weekendów ) od 8 do 20.

Przykład reprezentatywny

Pożyczka w wysokości 1500 zł na okres 12 miesięcy. Rata: 202,70 zł. Całkowity zwrot: 2432,36 zł ( prowizja za udzielenie pożyczki 564,48 zł, opłata za plan komfort 241,92 zł, odsetki 125,96 zł ). Stan na 10.01.2019. RRSO 163,14%.