Pożyczka online AasaPożyczka online HapiPożyczka online ProvidentPożyczka online TAKTO FinansePożyczka online WongaPożyczka online SuperGroszPożyczka online Lendon RatyPożyczka online FerratumPożyczka online FunedaPożyczka online Provident SamoobslugowaPożyczka online Ekspres kasa

Wniosek onlinePożyczka Provident Samoobslugowa

O firmie

Początki firmy Provident sięgają XIX wieku w Wielkiej Brytanii, w Polsce firma rozpoczęła działalność w latach 90 jako Provident Polska - w tym okresie pozyskano ponad 4 miliony klientów, a satysfakcja zadowolenia ze świadczonych usług wynosi 90%, co tylko potwierdza mocną o ile nie najmocniejszą pozycję firmy na Polskim rynku pożyczkowym. Provident Polska to nie tylko firma świadcząca usługi pożyczkowe, pracownicy firmy Provident działają również w obszarze pomocy społecznej uczestnicząc w różnych akcjach lokalno-społecznych.

Pożyczka

Pożyczka Samoobsługowa Provident do 20,000 zł na maksymalny okres 48 rat miesięcznych ( raty tygodniowe dostępne są dla pożyczki dopasowanej. Pożyczka oferowana w całości online włącznie z umową, która podpisywana jest w formie elektronicznej ( wysyłana na adres e-mail oraz dostępna na koncie klienta na stronie firmy Provident ). Za szybkość otrzymania przelewu w przypadku przyznania pożyczki odpowiada zewnętrzna firma ( bluecash ) specjalizująca się od lat w szybkich przelewach międzybankowych- również w weekend, których średni czas wynosi 15 minut. Provident Polska oferuje produkt konkurencyjny dla pożyczek krótkoterminowych ( chwilówek ) - równie szybki i co więcej z możliwością spłaty w ratach dużo większych kwot.Pożyczka Samoobsługowa bez żadnej promocji niezależnie na podział stary / nowy klient udzielana jest również jako kolejna czy też druga pożyczka Provident - klient spłacający już pożyczkę otrzyma informacje o możliwości zaciągnięcia kolejnej pożyczki w firmie Provident - przed spłatą w całości aktualnej pożyczki.

Pożyczka jak w banku? pożyczka samoobsługowa od 5000 zł do 20000 zł dla nowych klientów firmy Provident na okres 48 miesięcy reklamowana jest jako produkt konkurencyjny dla pożyczki bankowej! Bowiem RRSO wynosi: 9,87% co jest rzeczą praktycznie niespotykaną w branży pożyczek pozabankowych.

Darmowa pożyczka Kolejna oferta to darmowa pożyczka na 4 raty reklamowana jako 4x0, tutaj RRSO wynosi 0% również dla nowych klientów jednak kwota jest znacznie mniejsza: od 500 do 1500 zł - oddajesz tyle ile pożyczyłeś czyli 1200 zł na okres 4 miesięcy, rata: 300 zł. O taką ofertę ciężko w dowolnej firmie udzielającej pożyczki chwilówki na Polskim rynku.

Przesunięcie rat Plan komfort pozwala na przesunięcie rat pożyczki jeżeli w poprzednim miesiącu zawieszenie raty nie nastąpiło oraz spłacono przynajmniej 3 miesięczny raty, a zaległości nie przekraczają 150% wysokości jednej raty. Klient, który chce skorzystać z zawieszenia spłaty w danym miesiącu powinien złożyć aplikację nie później niż 3 dni przed terminem płatności danej raty - wynikającej z harmonogramu spłaty pożyczki ( Pamiętaj, nie masz możliwości zmiany daty płatności raty! ). Ilość przesunięć rat jest zależna od okresu pożyczki:

Możliwe przesunięcia rat
  • 6 miesięcy - 1 przesunięcie
  • 12 miesięcy - 2 przesunięcia
  • 18 miesięcy - 3 przesunięcia
  • 24 miesiące - 4 przesunięcia
  • 36 miesięcy - 6 przesunięć
  • 44 miesiące - 8 przesunięć
Proces ubiegania się o pożyczkę
  1. Wypełnij wniosek online.
  2. Wykonujesz przelew 1 zł w celu weryfikacji rachunku bankowego
  3. Otrzymasz decyzję ( w przypadku odmowy udzielenia pożyczki, po 7 dniach możesz ponownie złożyć wniosek. )
  4. W ciągu 15 minut otrzymujesz przelew.

Zaświadczenia o dochodach

Firma Provident Polska do udzielania pożyczki nie wymaga absolutnie żadnych zaświadczeń. Jest to 100% pożyczka bez zaświadczeń od firmy Provident, co ważne nie dzwoni do pracodawcy w celu weryfikacji złożonego oświadczenia o dochodach wnioskującego o pożyczkę. Naturalnie, aby otrzymać pożyczkę wnioskodawca musi otrzymywać stałe wynagrodzenie.

Dokumenty tożsamości

Do otrzymania pożyczki wystarczy jeden dokument: dowód osobisty

Kwota pożyczki

Pożyczka Samoobsługowa to pożyczka o największej kwocie maksymalnej 20,000 zł. Kwota minimalna to 300 zł.

Okres pożyczki

Okres czyli ilość miesięcznych ( tygodniowe ) rat uzależniony jest kwoty pożyczki. Minimalny okres pożyczki to 3 miesiące dla pożyczki do kwoty 7500 zł, maksymalny 48 miesięcy dostępny jest od kwoty 5000 zł.

Bazy, Rejestry

Firma Provident Polska nie określa szczegółowo w jaki sposób sprawdza klientów w bazach i rejestrach dłużników.

Kontakt

Skontaktuj się z firmą Provident Polska w sprawie pożyczki samoobsługowej poprzez:

Odpowiedzi udzielane są w dni robocze ( bez weekendów ) od 8 do 20.

Przykład reprezentatywny

Pożyczka w wysokości 1500 zł na okres 12 miesięcy. Rata: 202,70 zł. Całkowity zwrot: 2432,36 zł ( prowizja za udzielenie pożyczki 564,48 zł, opłata za plan komfort 241,92 zł, odsetki 125,96 zł ). Stan na 10.01.2019. RRSO 163,14%.

Firmy pożyczkowe

Wybierz firmę, sprawdź szczegóły pożyczki.

Pożyczka online AasaPożyczka online HapiPożyczka online ProvidentPożyczka online TAKTO FinansePożyczka online WongaPożyczka online SuperGroszPożyczka online Lendon RatyPożyczka online FerratumPożyczka online FunedaPożyczka online Provident SamoobslugowaPożyczka online Ekspres kasa