Pożyczki w domu Cała Polska

głównakategoriaporada

BOCIANW dobie pandemii paradoksalnie rośnie popularność pożyczek domowych czyli pożyczanie pieniędzy w domu klienta. Pracownik, przedstawiciel firmy pożyczkowej dostarcza gotówkę i odbiera ratę raz w tygodniu. Co ważne, takie rozwiązanie nie oznacza, że jest to pożyczka bez baz, bo tak uważa, a raczej ma nadzieje, większość osób zadłużonych, które dostały odmowną decyzję udzielenia pożyczki w internecie. Firmy, a w zasadzie dwie, które udzielają pożyczek na terenie całego kraju to Bocian Pożyczki oraz Provident pożyczka domowa. Nie można oczywiście pominąć prywatnych niedużych firm pożyczkowych działających lokalnie w danym mieście, ale zazwyczaj są to pożyczki lombardowe pod zastaw lub prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości, w obu przypadkach niekorzystne dla klienta na niewysoką kwotę w stosunku do przedmiotu zastawionego. Pożyczka domowa to również alternatywa dla osób, które nie posiadają konta lub z innych powodów nie chcą otrzymać pożyczonej kwoty na rachunek bankowy np. zajęcie komornicze - uwaga pożyczki domowe nie pożyczają pieniędzy osobom, które mają niespłacone inne zobowiązania czyli długi te widoczne są w rejestrach i bazach dłużników, bo tych miejscach firma pożyczkowa również sprawdzi klienta przed udzieleniem pożyczki w domu.

Bocian Pożyczki sponsorujące min polskich skoczków narciarskich specjalizuje się w pożyczkach domowych na terenie całej Polski. Firma pracuje 7 dni tygodniu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 7.30 - 18.00
Sobota - 9.00 - 18.00
Niedziela - 10.00 - 17.00

Pożyczka Bocian udzielana jest osobom, które mogą udokumentować stały dochód np. z tytułu emerytury czy renty, a także dla rolników. Pożyczka udzielana jest w domu klienta, pierwsza spłata raty następuje po 7 dniach od otrzymania gotówki. Pieniądze dostarcza i odbiera raty pracownik firmy Bocian. Klient sprawdzany jest w BIK jednak każdy wniosek o pożyczkę rozpatrywany jest indywidualnie. RRSO 112% a minimalny okres pożyczki to 6 miesięcy ( 25 rat tygodniowych ).

www.bocianpozyczki.pl
Everest Finanse S.A.
Stary Rynek 88
Poznań 61-772
KRS 0000541824
NIP 7831722320
REGON 360730596

13.12.2020, 12:08:09, Mateusz

#pożyczki #domowe #Bocian