Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl Po prostu o pieniądzach..

Pożyczka dla bezrobotnych

STOP

Pożyczki dla bezrobotnych lub osób, które nie mogą udokumentować potwierdzić otrzymywanego wynagrodzenia. Wiele osób szukając pożyczki bez zaświadczeń jest przekonana, że firma udzielająca pożyczek nie wymaga zaświadczeń o zatrudnieniu, co jest prawda jednak brak wymaganych zaświadczeń o dochodach nie oznacza akceptacji ich braku, co więcej każda firma pozabankowa udzielająca pożyczek internetowych jeśli ma wątpliwości rozpatrując wniosek klienta online o pożyczkę może poprosić o potwierdzenie, udokumentowanie otrzymywanego dochodu chociażby zdjęcia czy skanu z 3 ostatnich miesięcy, aby potwierdzić swoje oświadczenie o wynagrodzeniu. Procedura ta dotyczy głównie nowych klientów, którzy wnioskują o wyższa kwotę np. 5000 zł mimo, że firmy pozabankowe prześcigają się w maksymalnej kwocie udzielanej pożyczki internetowej, nawe 20,000 zł dla nowego klienta na okres 4 lat to w praktyce otrzymanie tak wysokiej pożyczki pozabankowej jest bardzo trudne żeby nie powiedzieć niemożliwe. Naturalnie ciężko wymagać, aby ktokolwiek pożyczał tak wysokie sumy bez żadnego pokrycia, bo ze strony pożyczkodawcy - firmy pożyczkowej tak to właśnie wygląda, jedynym zabezpieczeniem jest możliwość otrzymania sądowego nakazu zapłaty, który będzie egzekwował komornik ( jeśli będzie z czego ) to tylko w taki sposób ów firma może odzyskać pożyczone pieniądze, bowiem pożyczki pozabankowe popularnych firm w Polsce udzielane są bez zabezpieczenia w postaci ruchomości, nieruchomości, a to wiąże się z większym ryzykiem dla firm.

Pożyczki dla bezrobotnych bez BIK i KRD
Odnośnie pożyczek bez sprawdzania w bazach dla osób bez pracy najlepiej odpowiedzieć sobie pytaniem czy Ty udzieliłbyś takiej osobie napotkanej na ulicy pożyczki kilka tysięcy złotych. Tego typu ogłoszenia to nic innego jak próba wyłudzenia Twoich danych osobowych, bo takie pożyczki nie istnieją.


Pożyczki dla bezrobotnych z komornikiem
Należy rozróżnić dwie rzeczy, bowiem samo posiadanie komornika wcale nie oznacza, że nie możemy otrzymać pożyczki - wszystko jest kwestią z jakiego tytułu jest to zajęcie i w jakiej formie został wykonany tytuł egzekucyjny. Przykładowo jeżeli to jest zajęcie z tytułu niezapłaconego podatku wykonane przez Twój urząd skarbowy to nie jest to odnotowane w bazach czy rejestrach, z których korzystają firmy pożyczkowe. Dotyczy to również zajęcia na rachunku bankowym - i to pominięto dzięki pożyczkom z weryfikacją tożsamości w okienku pocztowym i odbiorem gotówki na poczcie. Natomiast zajęcie z tytułu niespłacanych zobowiązań kredytowo pożyczkowych przekreśla nam całkowicie szanse na otrzymanie pożyczki czy kredytu, bowiem firmy natychmiast odnotowują problemy ze spłatą we wszystkich możliwych miejscach, co więcej credit check, z którego korzystają już prawie wszystkie firmy pożyczkowe przekazuje między firmami informacje w czasie rzeczywistym tzn w momencie składania wniosku o pożyczkę przez klienta czy dany klient posiada pożyczki w innych firmach czy instytucjach.

Pożyczki dla bezrobotnych na oświadczenie
To prawda, że w momencie składania wniosku o pożyczkę przez internet klient deklaruje dochód, co nie oznacza, że aby otrzymać pożyczkę nie jest wymagany. Dochód to główny czynnik, na podstawie, które określana jest maksymalna kwota pożyczki jaką może uzyskać klient w danej firmie pożyczkowej czyli to nic innego jak Twoja zdolność kredytowa. Na pocieszenie można dodać, że firmy akceptują coraz to nowsze źródła dochodu jak świadczenia rodzinne, świadczenia programu 500 plus, alimenty, renty, emerytury, wynagrodzenia z tytułu umowy o dzieło, umowy o pracę czy zlecenie. Różnego rodzaju kontrakty po prostu każde źródło dostarczające gotówki.

Pożyczka dla bezrobotnych i zadłużonych
Osoby zadłużone z tytułu pożyczek oraz kredytów w dodatku bez stałego dochodu umożliwiającego spłatę nowej pożyczki, nowych zobowiązań nie otrzymają pożyczki.

Pożyczka dla bezrobotnych prywatna
Do tego typu ofert ( pożyczki prywatnedla bezrobotnych ) należy podchodzić z dużym dystansem. Szczegółowy opis oraz zasada działania pożyczek prywatnych w Polsce została jest szczegółowo opisana. W skrócie są to pożyczki, które nie wymagają dochodu czyli faktycznie pożyczka ta może zostać udzielona osobie bezrobotnej bez jakiegokolwiek dochodu, ale pożyczkodawca wymaga zabezpieczenie i to bardzo wartościowe jak złoto ( pożyczka w lombardzie ), pożyczka pod zastaw nieruchomości czy samochodu - trzeba jednak pamiętać, że zaoferowaną kwotą w stosunku do oferowanego przez nas zabezpieczenia będziemy rozczarowani i to bardzo.

Podsumowanie
Ogłoszenia, media społecznościowe, fora kredytowe to główne źródło ofert pożyczek, chwilówek, kredytów dla bezrobotnych. Niestety takie pożyczki po prostu nie istnieją, bo nikt nie pożyczy Tobie pieniędzy nie mając żadnej gwarancji, że je oddasz, a to gwarantuje przecież wynagrodzenie, dochód umożliwiający spłatę zobowiązań. Jedynym rozwiązaniem są pożyczki pod zastaw, ale dla klienta - pożyczkobiorcy to słaba oferta i złudna pomoc często potęgująca problemy finansowej.

7.12.2020, 22:35:47