Pozyczka-bez-zaswiadczen.pl Po prostu o pieniądzach..

Pożyczka bez BIK KRD dla zadłużonych

STOP

Gorący temat dla zdesperowanych, zadłużonych osób szukających jakiejkolwiek pomocy. Błędnie przekonanych, że kolejna pożyczka rozwiąże ich problemy finansowe. Temat niestety rzadko poruszany w internecie, na fb praktycznie żadnych informacji jak i większych portalach finansowych o braku kampanii społecznej w celu ochrony obywateli nawet nie wspominam, podobnie jak z alkoholizmem - każdy wie, że jest problem, ale nikt nie próbuje go rozwiązać, bo dla każdej stron jest to opłacalny biznes, podobnie jest z branżą pożyczkową, która w Polsce działa bardzo prężnie, co prawda przez epidemię covid19 zostały praktyki głównie chwilówek skrócone, więc nikt nie próbuje nikogo uświadamiać. Na szczęście dobre firmy pożyczkowe, renomowane działające w oparciu o zasady zgodne z etykę przyjętą w branży finansowej dbają o bezpieczeństwo kredytowe swoich klientów tym samym chroniąc swój biznes przed nadmierną utratą kapitału za sprawą niespłacanych pożyczek przez klientów.

Pierwsza pożyczka pozabankowa
Nie możesz lub nie chcesz korzystać z usług bankowych, internetowe pożyczki to przede wszystkim szybkość i wygoda - pieniądze w 15minut to nie posty slogan, a rzeczywistość dzięki szybkim procedurą weryfikacji zdolności oraz historii kredytowej klienta. Co więcej np. firma Hapi dla nowego klienta udziela pożyczki z RRSO poniżej 10% - niższe od RRSO dużej części kredytów bankowych, biorąc pod uwagę, że firma Hapi należy do grupy Provident Polska, która zazwyczaj była kojarzona z bardzo wysokim oprocentowaniem to dzisiaj ich pożyczki internetowe są konkurencją dla produktów bankowych, brzmi absurdalnie, a takie są fakty, co więcej jak już wspomniano łatwość otrzymania pożyczki poprzez wniosek online jest nieporównywalna do procedur bankowych związanych z jej udzieleniem. Ten tekst nie ma zamiaru reklamować konkretnej firmy, a jedynie pokazać jak zmienił się rynek finansowy w Polsce przedstawiając przykłady konkretnych firm, aby potencjalnemu klientowi było łatwo i bezpiecznie otrzymać pieniądze. Dla równowagi przytoczę firmę Wonga, która w ramach bezpieczeństwa wprowadza specjalne programy edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa kredytowego swoich klientów, a to właśnie dotyczy tematu tj. BIK, KRD czy BIG czyli miejsc, baz, w których gromadzone są wszelkie informacje o finansach swoich klientów na podstawie, których zapada decyzja o przyznaniu lub odmowie udzielania pożyczki pozabankowej. Wybierając firmę trzeba obowiązkowo zwrócić uwagę czy właśnie dana firma będzie sprawdzać mnie w w/w bazach oraz rejestrach dłużników, może zabrzmi paradoksalnie, ale im bardziej szczegółowa weryfikacja tym lepiej świadczy to o firmie, więc można uznać to za czynnik wpływający na wybór pożyczkodawcy - firmy pożyczkowej.

Pożyczki bez sprawdzania w bazach BIK, KRD, BIG
Czyli sekcja dla osób zadłużonych i to bardzo, nie tylko z tytuły pożyczek czy kredytów bankowych, ale również za inne niespłacone zobowiązania, za które wierzyciel dodał nasze dane personalne rejestru dłużników. Osoby w takiej sytuacji zwłaszcza te, które miały lub mają niespłacone pożyczki szukają kolejnych, wysyłając swoje dane osobowe na niezweryfikowanych stronach, wypełniając wnioski o pożyczki, które tak naprawdę nie istnieją. Niestety, ale takie działanie kończy się zawsze wyłudzeniem danych i ich przekazaniem kolejnym osobom, które wykorzysta je do produktów oraz działań kompletnie niezwiązanych z pożyczkami, a konsekwencje mogą być odczuwalne nawet po latach, często ludzi niczego nieświadomi mogą otrzymać mandat z innego kraju, bo na te dane zarejestrowano pojazd - przykład. Osoby te szukające pomocy finansowej zalegające z ratami wobec firm pożyczkowych nie dostaną kolejnej pożyczki - tak wygląda rzeczywistość, żyją nadzieją. Celem firm pożyczkowych jest zarabianie pieniędzy, a nie pomoc. Firma pożyczając pieniądze chce je odzyskać na tym zarabiając po prostu sprzedaje produkt o nazwie "pożyczka" czy "chwilówka". Sprawdza więc klienta czy będzie on wstanie pieniądze tej firmy oddać. Inaczej jeżeli liczysz na to czy ktoś "na dobre słowo" pożyczy tobie pieniądze to sam sobie odpowiedź ile pożyczyłbyś osobie z ulicy, której kompletnie nie znasz - bez żadnego zabezpieczenia i czy nie chciałbyś tej osoby sprawdzić "gdzie się da".

26.9.2020, 03:48:59