Pożyczka Hapi ubezpieczenie pożyczki internetowej

GłównaPorada

HAPI

Pożyczki Hapi należą do grupy Provident Polska i jest to coraz bardziej zauważalne chociażby dzięki dodatkowym usługą, a konkretnie ubezpieczeniu pożyczki pozabankowej, tego typu ubezpieczenia jako jedne z pierwszych były oferowane w produktach pożyczkowych.

Hapispokój - czyli opcjonalne ubezpieczenie dla internetowej pożyczki od firmy Hapi. Ubezpieczenie ma za zadanie chronić klienta od utraty pracy lub niezdolności do pracy, w takiej sytuacji Hapi gwarantuje co miesięczną wypłatę przez okres do 6 miesięcy. Całkowita kwota wypłacona w ramach ubezpieczenia Hapispokój wynosi maksymalnie 10 800 zł, biorąc pod uwagę niskie koszty ubezpieczenia, minimalna składka to 10 zł miesięcznie oraz niepewne czasy związane z epidemią (covid 19) takie ubezpieczenia to wręcz pozycja obowiązkowa dla przyszłych pożyczkodawców.

Hapizdrowie - kolejna usługa, dla osób obawiających się o swój stan zdrowia. Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, bo tak je można nazwać zwłaszcza, że maksymalna kwota wypłaty na konto przez okres 180 dni wynosi 27 000 zł dla osób, które uległy są ofiarami nieszczęśliwego wypadku, pobyt w szpitalu jest dłuższy niż 3 dni lub po prostu z powodu choroby. Ciekawostka - z ubezpieczenia Hapizdrowie mogą korzystać osoby nie mające pożyczki w firmie Hapi wtedy roczny koszt wynosi 360 zł. Kupując ubezpieczenie razem z pożyczką przez internet zapłacimy mniej, rocznie 300 zł. Ubezpieczenie to nie tylko dostęp do opieki w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia klienta, to również konsultacje lekarskie, badanie diagnostyczne oraz laboratoryjne. Biorąc pod uwagę okres pandemii koszt około 1 zł dziennie nie wydają się być dużym wydatkiem zwłaszcza, ze ubezpieczamy to co dla nas najcenniejsze - zdrowie.

22.9.2020, 23:45:47, Mateusz

#Hapi #pożyczka #ubezpieczenie