Pożyczka Aasa online na raty

GłównaPorada

AASA

Firma Aasa to już rozpoznawalna marka w polskiej branży pożyczkowej działająca od 2012 roku, sama firma była w Polsce wielokrotnie nagradzana z ciekawostek firma słynie z dobrej atmosfery pracy, taką opinie ma wśród pracowników. Jest to istotne, bo przecież przekłada się to na produkt - pożyczkę czyli korzyść dla klienta firmy Aasa. Warto również wspomnieć, ze firma Aasa jest sygnatariuszem Karty Różnorodności - międzynarodowa inicjatywa, objęta patronatem Komisji Europejskiej, której celem jest promowanie równych szans dla wszystkich osób niezależnie od orientacji seksualnej, religijnej czy osób niepełnosprawnych, czyli poza udzielaniem pożyczek, firma udziela się również społecznie. Więcej dowodów na pozytywną działalność firmy w Polsce nie trzeba.

Oferta firmy skierowana jest do osób Pracujących. Minimalny wiek kredytobiorcy to 20 lat, maksymalny wiek 76 lat. Jest to przedział wiekowy osób jakie mogą wnioskować i otrzymać pożyczkę internetową w firmie Aasa. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę odbywa się w całości przez internet, natomiast decyzję, która podejmowana jest indywidualnie otrzymasz sms lub w formie wiadomości na skrzynkę e-mail. Do otrzymania pożyczki potrzebny będzie również rachunek w polskim koncie bankowym, z którego wymagany jest przelew potwierdzający posiadanie konta 1 zł. Klient podczas wnioskowania o pożyczkę zostanie sprawdzony w bazach oraz rejestrach dłużników BIK, BIG, KBIG oraz ERIF. Naturalnie o kwocie oraz okresie spłaty decyduje nie tylko zapisana w bazach historia kredytowa, ale również zdolność szacowana na podstawie dochodów miesięcznych klienta. Wypłata pożyczki może odbyć za pośrednictwem standardowego przelewu ( Santander Bank Polska ), szybkiego przelewu bluecash ( bluemedia ) lub czeku GIRO. Firma Aasa podczas weryfikacji wniosku o pożyczkę online możemy poprosić o przesłanie np. skanu zaświadczenia o zarobkach czy wykonywanej pracy.

Minimalna kwota pożyczki ratalnej to 1000zł, maksymalna 15000zł każda pożyczka spłacana jest w ratach miesięcznych. Dla przykłady kwota 15000 zł na okres 3lat to koszt miesięcznej raty: 848,13 zł. Całkowita kwota do spłaty 29736,10 zł, a RRSO 62.53%. Koszt prowizji za udzielenie pożyczki 13008,13 zł. Miesięczną ratę można obniżyć przez pierwsze 6 miesięcy, nie spłacając kapitał pożyczki w pierwszych 6 ratach. Dodatkowo klient może skorzystać z wakacji kredytowych. Klient może dokupić płatne dodatkowo ubezpieczenie pożyczki, którego miesięczny koszt to 0,26 zł za każdy pożyczony tysiąc złotych. Pieniądze nie są duże, ale dużo możemy zyskać w przypadku choroby, niemożliwości pracy. Wysoki koszt prowizji za udzielenie pożyczki, bo to on głównie generuje całkowitą kwotę spłaty spowodowany jest długim okresem kredytowania 3 lata, ryzykiem jakie ponosi firma Aasa za pożyczanie pieniędzy bez zabezpieczeń oraz działaniem w ramach zgodnych z najnowszymi wytycznymi KNF ( rekomendacje ) obowiązujące od pandemii Covid19.

26.9.2020, 22:20:39, Mateusz

#Aasa #pożyczka