Jaki firmy sprawdzają bazy

głównaporada

STOP

Każdy sprawdza bazy!
Dzisiaj wszystkie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów we wszystkich bazach oraz rejestrach dłużników. Odmowa w jednej firmie pożyczkowej skutkuje odmową również w innych firmach pożyczkowych pomijając patologie, które udzielają absurdalnie drogich pożyczek z powodu wysokiego ryzyka niespłacania przez klienta pożyczonych pieniędzy. Dlatego jedynym kryterium jakim trzeba się kierować to koszty pożyczki, aby RRSO było jak najniższe - zbliżone do ofert kredytowych banków. Wyszukiwanie mało znanych firm licząc na dostanie pożyczki kończy się wyłudzeniem danych, wspomnianą patologią pożyczkową czyli pożyczka 10,000 zł na kilka lat żeby móc ukryć koszty pożyczki do oddania 30,000 zł, a taki bagaż zadłużenia w dzisiejszych czasach będzie ciężki do udźwignięcia chyba dla każdego i skończy się po prostu komornikiem.

Chwilówka czy na raty
Nie korzystaj z chwilówek czyli pożyczek krótkoterminowych na 30 dni, 45 dni, 60 dni ponieważ często są powodem problemów finansowych. Jeżeli dzisiaj nie masz 1000 zł to skąd weźmiesz za miesiąc lub dwa miesiące żeby je oddać, pomijając niespodziewane sytuacje losowe, które dodatkowo w tym czasie mogą obciążyć twój budżet. Wybierając pożyczkę pozabankową zawsze korzystaj z ofert na raty miesięczne, jest to mniejsze obciążenie dla budżetu domowego co więcej dobre firmy pożyczkowe oferuje przesunięcie rat czyli tzw wakacje kredytowe.

Wybieraj tylko sprawdzone firmy
Otwarcie firmy pożyczkowej nie jest niczym trudnym, każdy może to zrobić, a to oznacza, że podajesz poufne dane osobowe, które mogą być wykorzystane w przyszłości do popełnienia przestępstw osobom, o których nic nie wiesz - firma to nie jest przedmiot, to są osoby. Mało znana firma udziela pożyczek, pobiera wszelkie możliwe dane osobowe po czym i tak nie udziela takiej pożyczki, ale twoje dane już tam zostały! Numer dowodu, seria, nawet zdjęcie czyli skan. Może okazać się, że za kilka lat będziesz stroną różnych umów np. abonamentów, zakup węgla itd, o których nie masz pojęcia, ale to na tobie będzie spoczywał obowiązek "odkręcenia" wszystkiego co w praktyce bez potężnych środków finansowych jest raczej niemożliwe, kończy się tak jak zawsze.

Gotówka do ręki
Jeżeli potrzebujesz gotówki, nie posiadasz konta bankowego to możesz skorzystać z pożyczki udzielanej w domu klienta czyli pieniądze przyniesie przedstawiciel firmy lub skorzystać z pożyczki internetowej, która oferuje płatność za pomocą czeku GIRO, który możesz zrealizować w placówce pocztowej na terenie Polski.

4.12.2022, 15:24:10, Mateusz