Bocian pożyczka w domu

GłównaPorada

BOCIAN

Polska firma na medal. Drugi rok z rzędu produkt bocian pożyczki został nagrodzony przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny to świadczy, że mamy do czynienia z prężnie działającą firmą oferującą produkt pożyczkowy na na jasnych zasadach, a to przekłada się na bezpieczeństwo klientów w tym ochrona danych osobowych, które obecnie są bardzo cenne, co ważne nagroda została za działalność również w okresie pandemii covid19. Firma Bocian pożyczki bez dwóch działa zgodnie z etyką przyjętą w branży pożyczkowej, a jako partner mogę jedynie to potwierdzić. Co prawda brakuje pożyczki internetowej, która była dostępna w ofercie, ale została wycofana za pewne z uwagi na niską opłacalność produktu i małe doświadczenie w tym modelu sprzedaży internetowej firmy Bocian. Naturalnie obecny model udzielania pożyczek w domu klienta w formie gotówki i odbieranie rat nie jest niczym złym - no właśnie tak był zawsze, obecnie jest inaczej, o czym przeczytasz w dalszej części artykułu, wręcz przeciwnie dla wielu klientów jest to zaleta, mam na myśli brak dodatkowych produktów pożyczkowych, które rozpoznawalna marka w Polsce powinna oferować. Warto zaznaczyć, że firma Bocian jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych.

Opisując polskiego pracodawcę, którego działalność obserwuje od kilkunastu lat ( od 2000 roku ) nie sposób dostrzec fantastycznego rozwoju w branży pożyczkowej, który na pewno nie był prostą sprawą, mając za konkurenta potężną firmę Provident Polska. O potędze firmy świadczy ilość pracowników, doradców oraz partnerów łącznie 1700 osób. W tej dziedzinie jako pracodawca Bocian pożyczki również zdobył wiele nagród oraz wyróżnień. Aktualnie w 2020 roku firma Bocian udziela pożyczek na terenie każdego województwa w Polsce. A może chciałbyś podjąć pracę jako doradca klienta? Wystarczy aplikować do końca roku 2020. Praca dotyczy różnych regionów w Polsce. Obecnie firma Bocian dysponuje 26 oddziałami w Polsce, jednak miejsca te nie są przygotowane dla klientów, są to placówki pracownicze. Klient obsługiwany jest przez pracownika w domu.

Pożyczki udzielane są w domu klienta, a spłata pożyczki następuje po 7 dniach od otrzymania pieniędzy w formie karty bankomatowej, na której dostępna jest kwota pożyczki. Tak, klient nie otrzymuje już gotówki do ręki tylko kartę debetową z wizerunkiem firmy Bocian. Cotygodniowe raty odbiera doradca klienta ( przedstawiciel ). Pożyczki z firmy Bocian dostępne są dla klientów w wieku minimum 19lat, maksymalny wiek to 74lata. Firma wymaga zaświadczenia o dochodach w przypadku umowy o pracę. W przypadku emerytury lub renty decyzję o jej przyznaniu. Dowód osobisty to czysta formalność, aby potwierdzić swoje dane. Wymagane jest również potwierdzenie, że klient zamieszkuje lokal, w którym przyjmuje pracownika Bocian np. rachunek za prąd wystawiony na osobę, która wnioskuje o pożyczkę. Ważne pożyczka dla rolników w takim przypadku klient musi dostarczyć 3 odcinki KRUS, zaświadczenie o osiąganych dochodach z gminy oraz do wglądu akt własności ziemi. Warunki jakie musi spełnić klient są więc jasno określone. Bocian sprzedaje inne produkty jak porady prawne czy ubezpieczenia. Celem firmy Bocian jest dostarczenie klientowi pieniędzy w ciągu 24h.

www.bocianpozyczki.pl
Everest Finanse S.A.
Stary Rynek 88
Poznań 61-772
KRS 0000541824
NIP 7831722320
REGON 360730596

27.9.2020, 00:21:54, Mateusz

#Bocian #pożyczka