Pożyczka bez zaświadczeń

Polonijne forum kredytowe. Wyłącznie bezpieczne produkty finansowe.
Jesteś w:
»
»

Pożyczka Provident

Promocja
- 1000 zł na 3 miesiące zwrot 1200 zł.
- Pożyczki na konto lub do domu.

Chwilówka Vivus

- Pierwsza Pożyczka darmowa
- Do 1600 zł na 30 dni.

www bankowe dno pl

14.08.2013 » Przestrzegam potencjalnych kredytobiorców. Ja miałam 2 propozycje- Santander C. i inny bank, którego nazwy nie podam, abyście nie posądzili mnie o działania marketingowe. Postanowiłam wziąć auto w leasing na moja firmę. Oferta Santandera była korzystniejsza pod względem wysokości comiesięcznej raty, ale... Opłaty za każde pismo przesłane do Was będą zbójeckie- ustawiłam stałe zlecenie przelewu, więc spałam spokojnie. Ale nie zauważyłam, że jest drobna opłata 430zł do uiszczenia za kartę paliwową i coś tam jeszcze. Oczywiście, że zapłaciłam następnego dnia po terminie. Moja wina- to oczywiste. Zadzwonił pracownik- przedstawiłam sprawę, że przelew już wykonany, pracownik miły, podziękował. Po czym, po 7 dniach otrzymuję pismo o konieczności zapłacenia 85zł za właśnie to pismo i rozmowę tel z pracownikiem. Horror.. Ale to jeszcze nic. Przekroczyłam prędkość- zdjęcie z radaru. W Reiffeisenie przekazywanie danych do Straży Miejskiej było bezpłatne, w ING kosztuje 60zł a mój bank-uwaga- 123zł. Tyle musicie każdorazowo zapłacić Santanderowi w sytuacji, gdy zostaniecie sfotografowani przez radar lub zaparkujecie nie tam, gdzie trzeba. Oczywiście należność do Strazy Miejskiej- czyli mandat to zupełnie niezależna opłata. Santander bierze te 123zł od Was za przekazanie Straży Miejskiej informacji adresowych osoby leasingującej auto. Myślę, że ten bank nie nastawia się na pracę z klientem długofalową. Kto głupi i się złapie w sieć- zostanie w niej do czasu wysupłania się. I prawdopodobnie będzie potem omijać łukiem ten bank. Cenię te banki, które rzeczywiście traktują klienta po partnersku. To wzbudza zaufanie i powoduje, że się wraca. Ja będąc przez lata związana z 2 dobrymi bankami postanowiłam spróbować czegoś innego. Nie byłam wystarczająco czujna, bo poprzedni partner finansowy-bank X nie nauczył mnie tego, że należy być chorobliwie czujnym i przygotowanym na ściąganie haraczu na każdym kroku. Omijajcie tą placówkę. Sophie_M.
Dodaj post, wpisz co najmniej: 30 znaków.
Link:
token
Przepisz kod:
Mail:

www

www czyszczeniebik plwww czyszczeniebik pl. www ile pobieraja prowizji biura kredytowe pl. www expres porzyczka pl. www dobrapozyczka com pl bielsko biala. www cetelem bank.

bankowe

porzyczki przez internet pozabankowe. kredytypozabankowe w warszawie profi credit. pozyczki pozabankowe prywatne pod zastaw domu lub pod weksel w wielkopolsce lub lubuskiem. pozyczki pozabankowe dla rolnikow z dojazdem do klijenta bez biku. kredytypozabankowe bez zus i us.

dno

skok poznaniak spoldzielcza kasa oszczednosciowo kredytowa. kredyty z trudnosciami w bik u. spoldzielcz kasa oszczednosciowo kredytowa nike. euro bank jak odnowic kredyt. spoldzielcza kasa oszczednosci kredytowej kujawiak.

pl

bez bik eulotka pl. jak splacic zadluzenie w hsbc. simple credit w bydgoszczy. prowident co ile placi sie raty. bezbiku neth pl.