Pożyczka bez zaświadczeń

Polonijne forum kredytowe. Wyłącznie bezpieczne produkty finansowe.
Jesteś w:
»
»

Pożyczka Provident

Promocja
- 1000 zł na 3 miesiące zwrot 1200 zł.
- Pożyczki na konto lub do domu.

Chwilówka Vivus

- Pierwsza Pożyczka darmowa
- Do 1600 zł na 30 dni.

wniosek o umorzenie dlugu

23.05.2011 » mam zadłużenie u komornika i płacę 250 zł miesięcznie nie stać mnie płacić takiej kwoty bo mam na utrzymaniu żonę i dwójkę dzieci a jestem zarejstrowany na najniższą stawkę jak mam napisać wniosek o umorzeniu długu?
23.05.2011 » standardowo, skierowane do ... zwracam się z prośba o umorzenie ( nie realne )zmniejszenie lub zawieszenie na okres ... egzekucji długu z tytułu nr sprawy itp .... z powodu ... wysyłasz do siedziby komornika
6.01.2012 » mam zadłuzenie w fnz do spłaty 60tys. raty sa wysokie 45ozł miesiecznie Mam najnisza krajowa istnieja jakies szanse na umozenie ,albo na zmiejszenie rat.?
24.01.2012 » Jak napisać wniosek do sądu o umożenie długu ktory w większośći już spłaciłem z powodu ze obecnie jestem osobą bezrobotną i nie mam z kąd wziąść...
16.05.2012 » pobierałam zasiłek rodzinny I zasiłek alimentacyjny z MOPS na 2 dzieci,a nie zgłosiłam podjęcia pracy. Jako samotna matka nic mnie nie usprawieliwia,więc muszę zwrócić ponad 2 tyś. zł.za zasiłek rodzinny. Ściągają mi z alimentów od mniej więcej 4 m-cy. Jedno z dzieci właśnie skończyło 18 lat,więc już sama pobiera zasiłek alimentacyjny z MOPS. proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie
26.01.2013 » Place alimenty przez komornika w wysokosci 462zl miesiecznie,poniewaz byla zonka nie chce wycofac od komornika nie mam innego wyja=scia,czy mam jakas szanse zeby komornik na moja prosbe wycofal ta sprawe?
13.10.2013 » mam zadłużenie w centrum świadczeń socjalnych.z 21tys.zostało mi do spłacenia 10tys,jakie mam szanse na umorzenie,pozostałej kwoty i jak napisać taki wniosek?zadłużenie to zaliczka alimentacyjna
13.04.2014 » mam zadłużenie w centrum świadczeń socjalnym w wysokości 2tys. nie pracuje jestem na Kuroniówce , płace alimenty 60zł m . jak mam napisać wniosek.
10.07.2015 » Witam czy jest jakakolwiek szansa na umorzenie kredytu długu w banku?
11.07.2015 » Mam zadłurzenie w banku. Dokładnie na kartę kredytową nie mogę jej spłacić bo ciągle na cos brakuje i musze z niej chcac nie chcac korzystac. Zostało mi 200 zl do splaty, na wyplate obiecalem sobie ze splacam i zamykam ten rachunek kredytowy. Niestety musielismy isc z kotkiem do weterynarza i znow nie moge sie wykaraskac z tego problemu. Napisze chyba wniosek o umorzenie mam nadzieje ze bank rozpatrzy go pozytywnie w sumie to bank nie zbiednieje a ja bede miec spokojna glowe.. Bz wbk mam nadzeieje ze jest przyjazny swoim klientom...
Dodaj post, wpisz co najmniej: 30 znaków.
Link:
token
Przepisz kod:
Mail:

wniosek

cetelem wniosek kredytowy. szybka pozyczka bez sprawzania biku wniosek. wniosek o informacji kredytowej w bik. odroczenie splaty kredytu wniosek. euro bank konsolidacja wniosek.

o

provident kalkulator . jestem w big kto mi da pozyczke. kredybez bik w olecku. kredyt 15 tysiecy ze zla historia w bik. aparat na raty oswiadczenie warszawa.

umorzenie

umorzenie kredytu. umorzenie postempowania przez komornika. wniosek o umorzenie dlugu. umorzenie odsetek bankowych. umorzenie kredytu z 2000 roku.

dlugu

splata dlugu komorniczego pomoc bank. mam 500000 zl dlugu w bankach. banki w polsce udrzielajace porzyczki na splate dluguw. splacanie dluguw z bikiem. amnestia w sprawie dlugu bankowego.