Wniosek Provident na konto lub w domu do 10000 zł.

pozyczka eurobank

Jesteś w:
»
»
Pożyczki chwilówki:
Pożyczki ratalne:


Pozyczka Eurobank

15.11.2014 » Aktualnie w ofercie Eurobanku znajduje się promocyjny ?Lekki Kredyt Gotówkowy? ? jak reklamuje go sam bank, jest to kredyt ?lekki w spłacie?, bowiem jego oprocentowanie w ramach promocji obniżone zostało do 7% w skali roku, co istotnie stanowi ofertę konkurencyjną w porównaniu z innymi kredytami gotówkowymi dostępnymi na rynku. Wniosek o przyznanie środków złożyć możemy naturalnie przez Internet, zatem bez wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy oraz z dowolnego miejsca. Co więcej, aby zawrzeć umowę kredytową i podpisać jej ostateczną wersję, również nie musimy udawać się do placówki banku, gdyż po złożeniu przez nas wniosku online i uzgodnieniu szczegółów z doradcą, dokumenty związane z umową dostarczy nam kurier. W jego obecności powinniśmy dokładnie przeczytać oraz podpisać dokumenty, które następnie trafią z powrotem do banku. Informację zawierającą decyzję o przyznaniu nam środków otrzymamy za pośrednictwem poczty elektronicznej, następnie zaś cała pula przekazana zostanie na nasz rachunek osobisty. Zaznaczyć trzeba, iż wkrótce po przesłaniu do banku naszego wniosku, otrzymamy zwrotną pocztę z dokładnie wyliczoną specjalni dla nas ofertą kredytową.
Atrakcyjna wydaje się nie tylko stopa procentowa, ale również maksymalna kwota kredytu, która sięgać może nawet 60000 PLN. Dolna granica jest jednak także dość wysoka w porównaniu do ofert innych banków, gdyż wynosi 1000 PLN. Standardem jest naturalnie możliwość przeznaczenia oddanych do naszej dyspozycji środków na dowolny cel, a także udzielenie przez bank kredytu bez konieczności ustanawiania zabezpieczeń jego spłaty czy też bez potrzeby posiadania przez nas żyrantów / poręczycieli. W ramach oferty skorzystać możemy także z opcjonalnych ubezpieczeń kredytu, zaś w przypadku, gdy zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę części bądź całości pożyczonej z banku kwoty, nie poniesiemy dodatkowych kosztów z tego tytułu. Jako atrakcyjny gratis, Eurobank oferuje nam także wraz z kredytem standardowe konto osobiste, a ponadto kartę płatniczą Visa Electron, za prowadzenie której nie poniesiemy żadnych kosztów.
W trakcie procedury udzielania kredytu Eurobank nie będzie także wymagał od nas nadmiaru formalności ani zbyt wielu biurokratycznych działań ? w dogodnej sytuacji znajdują się tutaj szczególnie ci klienci, którzy wcześniej już mieli okazję korzystać z oferty kredytowej banku, zaś swoje zobowiązania spłacali terminowo. Osoby te mogą bowiem zaciągnąć kolejny dług na kwotę do 20000 PLN bez konieczności przedkładania całej puli dokumentów. Wystarczy wówczas dowód osobisty oraz dodatkowy dokument, potwierdzający osiągane dochody, którym nie musi być wcale zaświadczenie ani nawet oświadczenie o zarobkach. W przypadku wnioskowania o sumę przekraczającą próg 20000 PLN dodatkowo dostarczyć musimy bankowi drugi dokument, stanowiący potwierdzenie naszej tożsamości, jakim może być np. książeczka wojskowa, paszport, prawo jazdy lub legitymacja ubezpieczeniowa.
Standardowo oferta kredytu gotówkowego w Eurobanku obejmuje okresy od 3 do 60 miesięcy, na jakie otrzymujemy przyznaną kwotę. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, bowiem mało który bank przyznaje 3-miesięczne kredyty, podczas gdy wielu klientów zainteresowanych jest tego typu ofertą, pozwalającą na załatanie ?na bieżąco? chwilowych deficytów w domowych budżetach. Dodatkowo obecnie dostępna jest promocyjna oferta banku, w ramach której w ciągu zaledwie 15 minut otrzymać możemy niskooprocentowany kredyt na kwotę do 6000 PLN o terminie spłaty od 3 miesięcy do 3 lat. Na specjalne warunki w zakresie przyznawanych pożyczek i kredytów gotówkowych liczyć mogą również przedstawiciele licznych grup zawodowych, w tym m.in. wolnych zawodów, a także funkcjonariusze służb publicznych. Odrębna oferta skierowana jest ponadto do segmentu starszych klientów, czyli seniorów.

7.07.2015 » Witam jak wygląda kwestia pożyczek w eurobanku? Warto się skusić jak wypadają na tle konkurencji?

Popularne posty:

Kraj:
Bazy:

Podobne posty:Dodaj post:

Dodaj post, wpisz co najmniej: 30 znaków.
Link:
token
Przepisz kod:
Mail: