logo
pl Pożyczki krótkoterminowe :: Pożyczki długoterminowe :: Porady BIK
de Chwilówki w Niemczech :: Pożyczki w Niemczech :: Kredyty w Niemczech :: Porady Schufa

oblicz rate kredytu26.05.2014
allianz bank udzieli kredytu zadluzonym. potrzebuję kredytu na 10 lat spłaty. jak zmniejszyć rate kredytu w skoku. kto mi udzieli kredytu bo bank nie chce. pomoc w uzyskaniu kredytu szczecin. warunki wzięcia kredytu w skok stefczyka. udziela kredytu prywatnego. banki które udzielają kredytu na zeszłoroczne dochody. kraków czy jest bank ktory udziela kredytu bez bik. warunki otrzymania kredytu mieszkaniowego.
Pokrewne posty:


02.12.2013
mam dochód miesięczny brutto 4333.00 zł ,a netto 3000 zł, na jaki kredyt hipoteczny, mogę liczyć, mam wkład własny w budowę domu to 50 %. i w jakich b.. Więcej

06.01.2014
ktory bank udziela pozyczki bez sprawdzania zbp.. Więcej

12.02.2014
Jestem zainteresowany kwota 80000 zl. Prosze o szczegóły.. Więcej
Dodaj post:

Jeżeli szukasz pożyczki nie dodawaj komentarza na forum. W tym celu proszę odwiedzić dział Prywatne
Opis:
Wpisz co najmniej: 30 znaków.
Wpisy z danymi personalnymi nie zostaną zatwierdzone przez moderatora.

-->

Mail:

Przeznaczenie forum

Tworzone przez użytkowników, dla użytkowników. Dlatego prosimy o dodawanie wszelkich informacji związanych z kredytami, bazami dłużników, które mogą pomóc innym osobom. Jeżeli potrzebujesz informacji kredytowej, zadaj pytanie w kilka sekund. Na forum znajdziesz odpowiedzi dotyczące każdego typu kredytu oraz procedur związanych nie tylko z ich udzieleniem ale także procudurą windykacji. Sposoby na zwiększenie zdolności kredytowej oraz wpływ historii kredytowej na decyzję o przyznaniu kredytu.