Pożyczka bez zaświadczeń

Polonijne forum kredytowe. Wyłącznie bezpieczne produkty finansowe.
Jesteś w:
»
»

Pożyczka Provident

Promocja
- 1000 zł na 3 miesiące zwrot 1200 zł.
- Pożyczki na konto lub do domu.

Chwilówka Vivus

- Pierwsza Pożyczka darmowa
- Do 1600 zł na 30 dni.

centrum operacji bankowych getin bank wroclaw

24.05.2011 » otrzymałem pismo dotyczące zwrotu nadpłaty za wcześniej spłacony kredyt, czy muszę podawac nr. mojego kota ponownie, skoro raz podałem w związku ze zwrotem ubezpieczenia kredytu?
6.06.2011 » witam. spłaciłem kredyt konsumcyjny gotówkowy nr 3103400/K/1/2010 zawarty w dniu 2010.07.29 i mam nadpłate 140.12 zł ,i chciałbym sie dowiedziec kiedy zostanie wysłana na konto PKO jak zadeklarowałem w piśmie do waszego Banku...pozdrawiam i czekam na odpowiedx
18.09.2011 » Mam dwa kredyty w Getin Banku.Jeden kredyt spłacam 10 miesięcy natomiast drugi to dopiero druga rata.po ilu wpłaconych ratach drugiego kredytu mogę starać się o konsolidację.
18.09.2011 » Mam dwa kredyty w Getin Banku jeden spłacam 10 miesięcy, a drugiego zapłaciłam drugą ratę.Po jakim czasie mogę starać się o konsolidacje.
3.11.2011 » Spłaciłam kredyt gotówkowy przed terminem.termin spłaty rat był na 30 każdego miesiąca . Kiedy otrzymam infor. o zamknięciu kredytu. Kredyt był spłacony w pażdzierniku
10.02.2012 » Spłaciłam kredyt gotówkowy przed terminem.termin spłaty rat był na 10 każdego miesiąca . Kiedy otrzymam infor. o zamknięciu kredytu. kredyt spłaciłem tydzien temu
23.05.2012 » Witam wysłałem pismo do państwa z prośbą o zwrot ubezpieczenia po spłaconym całkowicie kredycie Prosiłem o przelew nadpłaty na moje konto Za 2 dni minie miesiąc a nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi Kiedy mogę się spodziewać tego
5.06.2012 » proszę o potwierdzenie otrzymania faksu dotyczącego zwrotu nadpłaty,data wysłania 24.05.12 na nazwisko Hatala Andrzej
3.08.2012 » Witam kupilem dom zapłaciłem połowe wartości domu a drugą mam wpłacić do końca miesiąca. Jeżeli tego nie zrobię grozi mi postępowanie sądowe. Mój problem dotyczy tego że aby otrzymać kredyt hipoteczny w banku zachodnim muszę mieć zaświadczenie o spłacie kredytu który spłacilem w getin banku. Czy w takim przypadku jest możliwość przyspieszenia procedury wystawienia tego zaświadczenia. Proszę o szybką odpowiedź.
5.01.2014 » przez pomyłkę dokonałam dwoch wplat raty kredytu zamiast 1/ostatnia wpłata finalizujaca kredyt/ gdzie powinnam napisac pismo z prosba o wpłate nadpłaty na konto
20.03.2014 » mam pytanie ;zaplacilam zalegly kredyt \'a moje dane caly czas sa BIK .byl to 2008r co mam zrobic?
Dodaj post, wpisz co najmniej: 30 znaków.
Link:
token
Przepisz kod:
Mail:

centrum

skok silesia centrum kredyt dla zadluzonych. centrum gotowkowe marta pawlica. centrum kredytowe biz. centrum kredytow siedlce. centrumkredytowe w ince w olsztynie.

operacji

kredytowanie operacji plastycznych wroclaw. wzory upowaznien do wykonywania operacji bankowych. biuro operacji i windykacji kredyt bank sa lublin. dom bankcentrum operacji bankowych bez zaleglosci. getin bank centrum operacji bankowych wroclaw.

bankowych

firmy w bydgoszczy udzielajace pozyczek pozabankowych. lista dluznikow bankowych zenon wosik czestochowa. centru kredytow bankowych. jak wybrnac z dlugow bankowych. centrumkredytowbankowych.

getin

getin bank czysprawdza bik. getin bank jelenia gora. wnioski getin bank. geting bank we wloclawku. leszek czarnecki sprzedaje getin bank.

bank

banki ktore nie sa w big. bank w ktorym nie ma zajec. getin bank czysprawdza bik. w jakim banku uzyskac kredyt dla osob z komornikiem. doicze bank szczecin.

wroclaw

bank meritum wroclaw powstancow slaskich. allianz bank wroclaw oddzialy wroclaw. getin bank wroclaw. kredyt bez sprawdzania w bik dla zadluzonych inowroclaw. biuro kredytowe ul kosciuszki wroclaw.